Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a gyerekek szama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a gyerekek szama osszefugg a hazastarsak boldogsagaval?

Figyelt kérdés
ugy ertem, hogy nekem valamiert volt egy olyan elmeletem miszerint rossz hazassagba nem szuletik sok gyerek..mostanaban azonban hallottam par tortenetet ahol 3, 4 gyerekes hazastarsak valnak es nagyon meglepodtem.
2019. jan. 31. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nincs összefüggés.
2019. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Minél kevesebb van, annál nagyobb a boldogság. :D

Nincs összefüggés, a szeretet nem a gyerekek számától függ.

2019. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos sok nő hiszi h ha szarba szül az jobb lesz v a pasi nem lép le,meg ez vmi defekt,katt,ezért beleszül egy 1 éves dologba is.. Ma minden mozaikba szülnek sok dobált sehova se kellő gyerek.. Jelentem nem minden nő babamániás,és nem minden nő szül eszköz érdek babát..
2019. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem függ össze, sem egyenes arányban, sem fordított arányban.
2019. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Semmi össszefüggés nincs.
2019. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%

De bizony hogy van!! Én megfigyeltem, hogy ahol egy gyerek van, és nem születik másik /vagy születik, de mondjuk 5-6 év múlva, /

azoknak a házasságoknak bizonyos időn belül kaszáltak. ( aztán hogy ténylegesen elválnak vagy félremennek, az mindegy, széthullik).

Ugyanis az egy gyerek azt mutatja kivülről, hogy “ jól van, megcsináltuk, így vagyunk boldogok ...”

belül meg : “ezt az egyet se kellett volna vállalni ezzel a marh...val! “

2019. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Nekem van egy 9 éves lànyom, 5 volt mikor az apjàtól elváltam, jelen pàrommal megismerkedtünk, összeköltöztünk.Soha nem akartam màsodik gyereket, de ebben egyet is értettünk.

Én tudom, hogy nem éltünk volna át ilyen izgalmas, szenvedéllyel teli 4 évet, ha gyereket szülök.

A mai napig ég a tűz, és mikor lànyom apjànàl van, nàla alszik, tényleg csak mi vagyunk, csak egymàsra figyelünk, ezt közös gyerek mellett (aki kvàzi mindig itthon lenne, hisz közös) nem tudnànk kivitelezni, lévén nincsenek nagyszülők.

De így akàr 3 napra is megpattanhatunk kettesben.

Ez biztos minden pàr esetében màshogy van, de tudom, nekünk tönkretette volna a kapcsolatunkat ha nem tudtunk/tudnànk ennyit egymàsra figyelni.

2019. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A gyerekek száma azzal függ össze, hogy két ember mennyire szeretne/tud gyermeket vállalni.

Vannak boldog gyerekes és gyerektelen párok, illetve vannak boldogtalan gyerekes és gyerektelen párok.

Annyi összefüggés van, hogy ez eléggé kompromisszumképtelen dolog - vagy lesz gyereked, vagy nem. Ha nem a vágyaid szerint alakul a dolog (tehát lesz gyereked úgy, hogy nem akarsz, vagy nem lesz gyereked úgy, hogy akarnál) az eléggé boldogtalanná tudja tenni az embert.

2019. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy a gyermektelenek (akik nem akarnak, nem akiknek nem lehet) boldogabbak, mint a gyermekesek.
2019. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Sokan elválnak 2-3 gyerek ellenére is. Nem is kell, hogy egy menthetetlen, szar házasságban maradjanak, és abban a közegben váljanak felnőtté a gyerekek. Nem egészséges senkinek sem.

Nincs összefüggés.

Mi a férjemmel 9. éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, ehhez nem kell gyerek. Nincs is, nem is lesz, egyikünk se vágyik rá. Vannak más barátaink is hasonlóképp, csak ők régebb óta vannak együtt. 10-13 éve. Van egy baráti pár akik 18 éve vannak együtt kettesben, mai napig imádják egymást, eszük ágában sincs gyereket vállalni. Sose akartak.

Jobb esetben senkinek se kell gyerek ahhoz, hogy a párjával szeressék egymást. Az a kapcsolat egy kalap szart se ér amit csak a gyerekeik miatt tartanak fent, egyébként nincs köztük semmi érzelem.

2019. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!