Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti már találtatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már találtatok olyan férfit, akihez érdemes hűségesnek lenni? Létezik egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
2019. jan. 31. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem érdemes, akkor szakítok vele, mi ez a hülyeség, hogy a másikhoz kötöd a hűséged?
2019. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Miért kéne hűségesnek lenni?
2019. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Persze.

Ha nem érezném, hogy érdemes hűségesnek maradni, egyáltalán össze se jönnék az illetővel.

2019. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Hozzám érdemes. 🙂 Hűséges nőt sem könnyű találni.
2019. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jajj,egyem a zúzád...Gondolom az indokaid arra hogy érdemes hűségesnek lenni hozzád, kimerülnek annyiban, hogy "rendes vagyok, nem úgy mint az alfahímek" .Szánalmas.
2019. jan. 31. 15:39
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy igen hülye kérdés! Mi az, hogy "érdemes hűségesnek lenni"? A hűséget nem kiérdemelni kell, hanem alap dolog kéne, hogy legyen. Ha nem működik a kapcsolat, akkor megcsalás és hátba szúrás helyett szakítani kell. Ha ez számodra nem egyértelmű...
2019. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De de, a hűséget , a tiszteletet ,bizalmat nagyon is ki kell érdemelni.
2019. jan. 31. 15:48
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Tehát te úgy kezdessz egy kapcsolatot, hogy hűtlen vagy, tiszteletlen és bizalmatlan? Az már régen rossz.
2019. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Találtam, vele vagyok, össze is házasodtunk. 9. éve vagyunk együtt. Jelentem létezik.:)

De én a hűséget nem a másik féltől teszem függővé, hogy ő érdemes-e rá vagy sem. Egyszerűen magamra nem vagyok igénytelen. Nem csalok meg senkit, mert nem tudnék saját magammal elszámolni. Voltam boldogtalan korábbi kapcsolatomban, és mikor rájöttem, hogy hiába teszek bármit, nem lehet megmenteni, akkor sem csaltam, pedig ő megtette, inkább kiléptem. Én nem vagyok ilyen és kész.

2019. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem annyi az érvem, de ezt te már nem fogod megtudni, mert egy öntelt fhasz vagy.
2019. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!