Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Küldenétek bikinis képet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldenétek bikinis képet, ha a pasi is küldött már fürdőruhásat?

Figyelt kérdés
Vagy ettől ribinek gondolnátok a lányt? Jóideje ismerkedünk már.

2019. jan. 31. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Soha semmilyen körülmények között nem küldenék sem bikinis, sem fehérneműs, sem villantós képet.


És a jó ideje ismerkedünk az mit is jelent? Húzzátok egymás agyát? Mert akkor meg főleg nem.

Én általában nem szoktam jó ideje ismerkedni, max. 1-2 hét alatt kiderül, hogy lesz valami, vagy nem.

2019. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nyilván strandon is látnak mások bikiniben de valahogy az más. Idegeneknek nem mutogatom magam.
2019. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Fürdőruhás pasi? Jót nevetnék...
2019. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3 Fürdőnadrágban :D Nem női dressben nyilván.
2019. jan. 31. 15:59
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az ilyen "netes bikinis képekről" vagy "bikinis kép küldéséről" mindig azt jut eszembe, hogy "árusítja" magát a nő, tálcán kínálja magát a férfinak. Mi a pláne ebben? Hogy ha esetleg testiségre kerül a sor akkor a férfi az anyajegyeim számát is fogja tudni?...
2019. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem küldenék. Nézze meg élőben, manapság hülye, aki fényképet küld.
2019. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
0%
Nem. Nincs bikinim.
2019. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem,nézzen meg élőben,ha látni akar.

Az arcomról küldök képet vagy esetleg felöltözve, teljes alakos fotót.

Lehet, hogy régimódi vagyok, de egy bikinis kép számomra semmivel sem jelent jobbat, mint egy fehérneműs.

Ha annyira kíváncsi lenne a bikinimre, felvenném neki az első komolyabb randira! :)

2019. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tőlem tegnap ezen az oldalon kért képet egy nő. Írtam hogy ismeretlen nőknek nem küldök magamról képet. Erre még neki állt feljebb.
2019. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Akivel ismerkedem jelenleg neki instan is van fent bikinis kèpe, a bikini nem fehérnemu gyakorlatilag naponta latok az uszodaba ilyeneket hidegenhagy mintha sima ruhaba lenne
2019. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!