Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan "nyomod el a konkure...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan "nyomod el a konkurenciát? "

Figyelt kérdés
A kérdésem férfire/nőre is irányul, bárki írhat véleményt. Tegyük fel, hogy ismerősökkel mentek többen kirándulni (párok, szinglik) és egy szingli kiszemeli a párodat. Igyekszik ott lenni ahol ő, és már a te szemedet is szúrják ezek a véletlenek. Nyilván nem fogsz vele versengeni, mivel a te párod, de mégis, hogy "hízelegsz" a párodnak, miként adod tudtára a tolakodónak, hogy ideje feladnia?
2019. jan. 31. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem járnék olyannal akinél más is próbálkozhat. Ezt neki kell elutasítani. Ha meg mégis megy vele, akkor nem őt kerestem.
2019. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Jo barátod van nem mondom.Amugy ha látványosan rá mizdul akk min megfenyegetném higy mi a f...szt akar a csajomtol és max megverném . Ami az enyém azért harcolni kell nem csak a megszerzésért de a megtartásèrt is.

9 éves petike.

2019. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam, hogy nem olyan látványos a dolog, hogy mondjuk a párod észreveszi, hanem csak te kezded érezni, hogy itt már nem csak barátkozásról van szó.
2019. jan. 31. 16:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt értelme harcnak. Ha valaki velem akar lenni, velem lesz, vagy ha időszakosan nem, akkor visszatér, ha nem akar, nem lesz, akármit csinálok.
2019. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Sehogy? Minek?

A párom előtt mindig nyitott az ajtó, hogy elmehessen ha akar, ha már nem bír elviselni.


Bár nehéz lenne ilyesmit kiszúrni nekem, mert az sem tűnt fel amikor belém zúgott egy férfi és körülrajongott. Akkor gondolkoztam el, mikor a 4. teljesen független ember, aki nem ismert egyikünket sem előtte kérdezte, meg, hogy ez a srác szerelmes-e belém, mert totál rám kattant. Akkor megállapodtam a kollégáimmal abban, hogy én nem tudom az ilyen "jeleket" dekódolni.


De ha mégis: páromra hagyom a dolgot. Nagyfiú.

2019. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy az 5-ös írja: sehogy. Bízok a páromban, hogy megfelelően kezeli a helyzetet. Bízom magamban, hogy olyan dolgokat nyújtok és jelentek, hogy nem éri meg elhagyni. És bízom a kapcsolatunkban, hogy nem omlik össze egy ilyen semmiség miatt.


Nem megyek bele ebbe a gyerekes, birtokló, territoriális, megalázó viselkedésbe. A párom majd szépen kezeli, és ha segítségre van szüksége, majd jelzi.

2019. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem elnyomni kell, hanem eleve esélyt sem adni neki. Ez viszont a párod dolga.
2019. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nyomnám el, de azért gonosz lévén, látványosan szerelmesek lennénk a párommal. Had bosszankodjon. Egyébként nem vennék tudomást róla.
2019. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5#-el egyetértek. Ha kicsit gonoszkodni lenne kedvem max jól lekapnám/ölelgetném ha éppen néz.:) De amúgy nem vagyok híve az ilyen gyerekes dolgoknak.
2019. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!