Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kellene ugye semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellene ugye semmit tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy kolleganője, elmondása szerint jóban vannak, de neki egyáltalán nem tetszik stb. Láttam a beszélgetésüket is, semmi furcsa nincs benne, teljesen felszínes. Nem is szoktak munkán kívül beszélni, csak munkaidőben ha nincs kedvük személyesen átmenni valamit megbeszélni, akkor írnak, meg apró vicceskedesek, belső poénok.

Viszont kicsit fura, hogy a beszélgetésben legutóbb láttam, hogy a lány írta a barátomnak, hogy xy ügy a munkával kapcsolatban el van intézve, és egy szivecske.

Ez a szivecske ad okot nekem gyanúra? Vagy a lány próbálkozik? Vagy egyszerűen ő csak egy közvetlen, introvertált személyiség,aki mindenkinek szivecskét küld? A barátom nem írt vissza szivecskét, csak hogy köszi.

Nem akarok hisztis lenni, sosem szoktam az lenni, a párom sem takargat soha előlem semmit. Mit gondoljak erről? Feleslegesen agyalok?

Tudom, persze sokan azt gondolják, hogy jaj, facebookos probléma, micsoda felesleges dolog, meg csak a gyerekek szoktak ilyeneken problémázni, de kíváncsi vagyok, hogy szerintetek ez fura-e. Köszönöm a válaszokat.


2019. febr. 4. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hátnemtom.Nèha én is érzem úgy, h valamelyik kollégámmal a viszonyunk kívülről többnek látszik, mint ami, pedig csak haveri érzéseket táplálok iránta.
2019. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak le akarom nyugtatni a folyton konspirációkon pörgő agyamat :)
2019. febr. 4. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, állj le az ilyen gondolatokkal, mert az őrületbe fogod kergetni a párodat.


Nekem a párom volt, hogy azon megsértődött, hogy egy mondat végére otatettem a három pontot ... mert "biztos gúnyolódni akartam"


Egy sima emoji nem jelent semmit!

2019. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3.: nem is említettem neki pont emiatt, nem akarok a házsártos sárkany lenni. Ráadásul ő nem is küldött neki szivet és nem is ő szokott ráírni.

De igazatok van, akkor ez tényleg nem jelent semmit :) köszönöm, hogy megnyugtattatok

2019. febr. 4. 15:14
 5/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
75%
Páromnak még sosem küldtem szivecskét meg úgy általába emojit. De kollégának már igen. Szerinted melyikkel felszínesebb a kapcsolatom?
2019. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.: csak olyan furcsa, én sosem küldenék másnak szivecskéket, meg puszis emojikat, hülyén jön át az egész
2019. febr. 4. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd. A párod nem küld neki szívecskét. Te se küldenél másnak. Ellenben a kolléganő lehet, hogy emoji mániás és mindenkinek szívecskét küld. Nem jelent semmit.
2019. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg igaza van. A lány a profilja alapján nagyon extrovertáltnak tűnik. :)
2019. febr. 4. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!