Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a párom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a párom hogy levágja a szakállát?

Figyelt kérdés

Lassan két éve alkotunk egy párt. Párommal 1-2hónapig külön voltunk, mialatt ő szakállt növesztett. Elején annyira nem jeleztem ki nem tetszésem, nem akartam vitát a békülésünk után.


De már kb3-4hónapja próbálok vele kompromisszumot kötni hogy vágja rövidebbre vagy legyen fél évig ilyen aztán fél évig ne. De nem hajlandó közös megegyezésre jutni. Ő azzal érvel hogy "akkor miért jöttem vele újra össze" meg "ha szeretsz elfogadsz". Itt nem az elfogadáson van a szó, hanem hogy egyszerűen nem találom így vonzónak és sokszor vissza hallom családtagoktól barátnőktől is hogy mennyire nem előnyös, amit bárhogy próbálok figyelmen kívűl hagyni, zavar. Nyílván próbálom megvédeni, de úgy gondolom hogy elsősorban az kellene fontosnak lenni hogy a páromnak megfeleljek. Sajnos ebből sok veszekedésünk van, és már nem tudom mivel győzhetném meg hogy így a külvilág szemében "csúnyább".


Kérlek kíméljetek a pökhendi válaszoktól.



2019. febr. 4. 16:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még ami szempont hogy 10év van köztünk és az amúgy is látható korkülönbség így még többnek tűnik.
2019. febr. 4. 16:36
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Te megnövesztenéd, levágatnád vagy befestenéd-e a hajad csak mert a párod azzal ostromol,hogy mennyire előnytelen a frizurád, a szìne,és nem tesz vonzóvá? Mindeközben Te viszont meg vagy róla gyóződve,hogy a stílusváltásod időszerű vilt és szinte tökéletes választás,mert illik hozzád.

Majd rájön magâtól,hogy ennyi ebből a szakállból elég volt.De ha éjszaka teknkollal bekened,akkor másnap lehet levágja.

2019. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 tiril ***** válasza:
62%

Hogyha levágassa te is bevállalsz neki olyas valamit ami neki fontos.


Amúgy mit szólnál te arra mondjuk, hogy ő megkérne arra, hogy fesd be a hajad mert már így unalmas vagy? Vagy külsőleg megszólna hogy nem tetszel neki. Szerintem neked se esne jól.

2019. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem sok lehetőséged van ha így érzi jól magát akkor ne kényszerítsd rá az akaratodat.Azt viszont megmondhatod neki határozottan hogy így most nem tetszik neked mint férfi.Ha elkezd taszítani akkor szakíts vele.
2019. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

"Első sorban az kellene fontosnak lenni, hogy a páromnak megfeleljen." Ezen jót nevettem. Nem tudom drága te milyen világban éled az életed, de az, hogy másoknak megfelelj sosem lehet fontosabb annál minthogy magadnak megfelelj. Neki nem kell neked megfelelnie és senki másnak sem. Neki van egy tulajdonsága, ami most lehet külső vagy belső tökmindegy az meg rajtad áll, hogy el fogadod-e így vagy sem. Nyilván szíved joga eldönteni, hogy tetszik-e neked így vagy sem, de ugyanúgy szíve joga neki is eldönteni ezt. Ha eléd állna a párod, hogy nem tetszik neki a hajad színe és festesd már át akkor minden hiszti nélkül megtennéd, hogy persze drágám? Amúgy meg csak nézd ebből a szemszögből a mondandódat:

Elsősorban az kellene fontosnak lennie, hogy a párodnak megfelelj. Neki úgy tudsz megfelelni, ha elfogadod hogy neki így tetszik. Akkor hogy is van ez? Nem is ez a legfontosabb?

2019. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem esne jól ha nem találna már vonzónak, de nyílván nem csak arról van szó hogy már "unalmasnak" találom. Akárhogyan tagadjuk a vonzódás fontos dolog egy kapcsolatban és ha engem nem látna a párom többé attraktívnak és ezt őszintén közölné, én próbálnák tenni ellene.
2019. febr. 4. 16:46
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen megértelek. A párom, 10 év után levágatta a hosszú haját. Onnantól nem láttam benne a nőt. Nagyon jól elvoltunk, de szexuális vonzalma nulla lett.
2019. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A szeretet nem minden, a testi vonzódás elengedhetetlen. És én próbálok kompromisszumot kötni, ezenkívűl mindennapos példa mikor a nők/férfiak házasság alatt úgy mond egyre "kevesebbet adnak" magukra. Mialatt a párjuk egyre kevésbé fog vonzódni hozzájuk és a többi már adja magát..

Ez csak egy erős példa volt hogy bárki bármint mond nehéz úgy ha a másikat nem találjuk szépnek. Úgy gondolom ez nem egy hatalmas kérés részemről hogy levágja a szakállát!!! De ismételten elmondom hogy a kérdésem nem arról szólt hogy nektek mik a prioritásotok ehhez hanem hogy hogyan tudnám vele ezt megbeszélni és mindkettőnknek jó közös megoldást hozni!!

2019. febr. 4. 16:54
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Bocs, de a válaszokat (és a te reakciódat is) egybevéve, kérdező, én a helyedben ennek a kapcsolatnak nem sok értelmét látnám.
2019. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha a páromnak nem felelek meg, akkor onnantól nincs párom. Vagy kellek ahogy vagyok, és ahogy én jól érzem meg szépnek látom magam; vagy sehogy.

Ha így már nem tudsz hozzá vonzódni, de ez már az egyéniségéhez tartozik, és csak vita van belőle, és kellemetlennek érzed magad miatta, és zavar, és nem tetszik, és irritál a látványa, akkor szerintem hagyd el őt, ha nem tudtok közös nevezőre jutni. Akinek jó vagyok úgy, az nem akar megváltoztatni, meg aki velem akar élni, tehát akkor most akkor vagy kellek, és én kellek, vagy nem. Tehát biztos van még olyan pasi, aki úgy is néz ki, ahogyan teszeretnéd, nem csak a jelleme, személyisége fog meg. Tehát akkor válassz azok közül./Válogass azok közül/ őközülük.

26/L

2019. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!