Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy külsōre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy külsōre elōnytelen orvos férfival?

Figyelt kérdés
Az illetō fogorvos, 27 éves. Elég duci, arcra se szép viszont nagyon okos. Nagyon komoly a személyisége, szerintem még sose volt neki baràtnôje. Ti adnàtok neki egy esély? 22/L
2019. febr. 4. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Csakhogy nem fogorvos vagy, hanem okleveles burgerológus. Szóval nem.
2019. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Csak azért mert orvos, nem. A kérdésedből egy kicsit az jön le, hogy hasra vagy esve a dokiktól, mert azokkal menő járni.

Viszont attól, hogy nem egy adonisz, még lehet nagyon értékes, és egymásba is szerethettek. Én mindenképp adnék neki esélyt, de arra figyelj, hogy ne csak az orvost lásd benne! Próbálj elvonatkoztatni a foglalkozásától.

2019. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Elég szomorú ha valakinél elsődleges tényező hogy mi a szakmája.
2019. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1

:D

2019. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1: Jogàsz hallgató vagyok :)

Köszönöm az eddigi vàlaszokat!

2019. febr. 4. 18:03
 6/9 anonim ***** válasza:

vigyázz vele!


én is ezen az oldalon szívtam meg egy orvossal!

ha itt írt Neked, vagy pattintsd le, vagy adj neki ultimátumot egy randira ÉS NE ÍGÉRGESSETEK EGYMÁSNAK SEMMIT.


baráti jó tanács: pipa!

2019. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem is ertem ezeket a kerdeseket.

Ha azt irjak tobben, hogy igen akkor osszejossz vele ha tobben, hogy nem akkor meg nem?

Vicc

2019. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es vagyok. Ha eleve azt irod, hogy elonytelen szamodra akkor miert akarsz osszejonni vele?????
2019. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy neked nem tetszik egyáltalán, vagy amúgy meg tudna fogni a külseje / nem olyan, mint az ideálod, de nem rossz, csak félsz a környezeted reakciójától? Előbbi esetben felesleges, ha csak nem akarsz fintorogva üsszefeküdni vele, utóbbi esetekben érdemes megpróbálni.
2019. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!