Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minek ír?

Figyelt kérdés
Látásbol ismerem a lányt , facen 2 napja elkezdtünk beszélgetni jól elbeszélgettünk stb. Ma beszéltem vele személyesen hogy nekem szimpatikus meg hogy jobban megszeretném ismerni . Ő azt mondta nekem hogy is merkedni ismerkedthetünk de nem akar töllem semmit. El fogadtam a döntését . Csak azt nem értem hogy akkor most miért ír nekem , miközben az eddigi 2 nappban mindig én írtam rá , ma meg ő ?

2019. febr. 4. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor egy kijelent a lány miért alázod tovább magad.Mondd meg neki hogy rendben van Bocsi hogy zavartad.Nagy mosoly és ne keresd többet.Ha ír néhány szóval udvariasan válaszolj és viszlát.
2019. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos unatkozik. Vagy csak röhögni akar azon, hogy mekkora suttyó vagy, hisz még írni sem tudsz.


Cseszd meg, legalább a "tőlem" szót tanuld már meg leírni, első osztályos anyag!!!!

2019. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Női szemmel nézve ez még nem feltétlen jelent elutasítást, főleg akkor, ha fiatal az illető. Inkább csak be akarja biztosítani, hogy ne mássz rá rögtön. Ezzel szerintem csak azt jelzi, hogy ne vedd készpénznek, hogy az ismerkedés rögtön azt jelenti, hogy az ágyadba dől.

Ha ezek után elköszönsz, akkor arra fog gondolni: na, ennek a pasinak is csak arra kellettem volna...

Szerintem megér a dolog pár talit, úgyis a személyes találkozón dől el, van-e vonzalom vagy nincs.

2019. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszélgess vele. Ha nem jön be nincs miről beszélni. Ha vonzónak találod, szervezhetsz közös programokat és ott kiderül ő is akar-e többet -azt hiszem ennyit megér.

Ha mégsem jön össze, akkor sem leszel hátrébb.

2019. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!