Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 év körüli fiúk! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év körüli fiúk! Ti örülnétek és hordanátok az alábbi nyakláncok valamelyikét, ha a párotoktól kapnátok, vagy túl nyálasnak találnátok? Melyiket hordanátok szívesebben?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2019. febr. 4. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Mind a kettő borzalmas, jesszusom hány éves vagy, 13? Addig még elfogadható egy ilyen ajándék, utána már rettenet gáz.
2019. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Kettős érzéseket kelt bennem, kicsit klisés ajándék, de valahol örülnék neki és hordanám, ha olyantól kapnám akit szeretek.
2019. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Esetleg valamilyen egyszerűbb jobban tetszene?


[link]

2019. febr. 4. 18:42
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
ABORT ABORT
2019. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, az összes olyan ajándék, mint a páros ékszer, a szívecskés párna, a fényképes bögre meg a társai mind klisés, komolytalan, nyálas, személytelen és fantátiátlan szar ajándékok. Az ilyen szarokkal való alázásnál komolyan még az is jobb ha nem adsz semmit. Ha tényleg fontos számodra, akkor nem ilyen gagyi klisés porfogókat veszel neki, hanem minimum valami élményt vagy valami személyes dolgot, amit az érdeklődési köréhez, hobbijához vagy hozzá kapcsolódik.
2019. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom:ne. Egyiket se. Persze, megfogja köszönni (mert illik) , de hordani 90% hogy nem fogja, elteszi és ennyi. Hamár annyira ékszert szeretnél valami pasisat (nem szivecskés, nem cuki stb). M
2019. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék egyáltalán. Giccses, nagyon nem az én ízlésem. Egy kulcstartó viszont már más lenne, azt feltenném a csomómra - minél nagyobb, annál könnyebb megtalálni a táskában. Pár éve volt is közös kulcstartónk a barátommal.
2019. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ennyire nincs ötleted, hogy ilyen fantázia nélküli, nyálas klisékkel akarod meglepni? Ezeknek felnőtt ember nem fog örülni, maximum úgy tesz, de nekem még nőként is hatalmas csalódás lenne a dolog. Ha ennyire személytelen dologgal akarja letudni az ünnepet, akkor inkább ne ünnepeljünk egyáltalán, de egy ilyen "ajándék" tök megalázó. Az ilyesminél még egy sima közös vacsora is sokkal jobb..
2019. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ezen kívül terveztem sütit/tortát sütni neki, valamint valamilyen kézzel készített apróságot adni. Csak mivel szeret nyakláncot hordani, ezért gondoltam, hogy valami ilyesmit is adnék neki, csak bizonytalan vagyok, hogy vajon mennyire lenne sok a szívecske alak.
2019. febr. 4. 18:58
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező te menthetetlen vagy esküszöm.:D
2019. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!