Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit kaptatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit kaptatok a párotoktól szülinapra?

Figyelt kérdés

Es ezt tenyleg a felnott nőktől / lányoktól kérdezem, nem a kis 15, evesektol :D


(20/L?)


Ti ilyenkor amugy valami nagy durranasra szamitotok a parotoktol?


Mi 1, 5 eve vagyunk egyutt es en tavaly is nagyon keszultem a szulinapjara,es persze o is az enyemre, iden lesz a 20.szulinapom es annyit tudok h el fogunk menni majd valahova, es mivel a 20 kerek szam, nekem ez a szulinap eleg fontos.. Mondtam neki h nem kell tulzasba vinnie, De van egy olyan erzesem h "csak" azt a kozos progit fogom kapni, ami lehet igazabol barmi, de nekem ettermi vacsi a tippem. Nem akarok nagyravagyonak tunni tenyleg, de a szivem melyen annyira orulnek tole egy csokor rozsanak, vagy bonbonnak vagy barmi kis romantikusnak h erezzem h torodik a szulinapommal.. Vagy ez filmbe illo? Sokat varok el? Vagy attol meg torodik velem ha nen ad targyi ajandekot?


2019. febr. 5. 12:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Az "elmegyünk valahova" nem elég ajándék? Mért kell mindenáron megfoghatónak lennie, egy tárgynak amit pár nap múlva mondjuk kidobsz/megeszel v hasonló? Szerintem egy közös élmény sokkal emlékezetesebb.
2019. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
Első szülinapomra a MÜPA-ba mentünk koncertre, ez volt a 19. 20-ra telefont, 21-re karkötőt és külföldre mentünk, 22-re lakást vettünk közösen, 23-ra másik telefont. 24-re autót, de picike hobbiautót, játéknak krúzolgatni :D
2019. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Első szülinapomra karlàncot gravíroztatva, és elmentünk vacsoràzni,a màsodikra elutaztunk pàr napra, a harmadikra nyaklàncot és elmentünk pihenni, a negyediket még nem tudom.


34N

2019. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Eddig amiket kaptam: páros koncertjegy, ebook-olvasó, kirándulós hétvége, saját készítésű süti, okosóra, egész napos "csavargás" múzeumbelépővel, egyebekkel, stb.

Soha nem várok nagy ajándékot, két dolognak örülök nagyon: praktikus holmiknak, és minőségi közös időtöltésnek. Ha épp kinéztem magamnak valami tárgyat, akkor azt kapom tőle (pl az imádott, de tönkrement ebookom helyett egy újat), ha épp nincs semmire konkrét szükségem, akkor időtöltést & kedvességet, sokkal többet ér, mint valami kényszeredett porfogó.

24N

2019. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

És viràgot mindig kapok, nőnapra, névnapra, de van, hogy csak úgy kapok viràgot.

De a lassan 4 év alatt rengeteg közös élményben is volt részünk, elég sok helyen megfordulunk, baràtokhoz külföldre is járunk, jönnek ők is, a kettesben töltött kiruccanàsok emlékezetesebbek mindig mint a tàrgyak, bàr a tőle kapott ékszereket éjszaka se veszem le.

Hozzàm nőttek:)

2019. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Mi minden évben elutazunk a szülinapunkon. Az övét én találom ki, foglalom le és szervezem meg, az enyémet pedig ő. Ezen kívül nem veszünk egymásnak ajándékot, a közös élmény sokkal fontosabb a tárgyi vackoknál mindkettőnk számára. Más ünnepre se szoktunk tárgyi dolgokat vásárolni egymásnak.
2019. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg rosszul fogalnaztam a kerdesemben, nem kell egyaltalan h targyi legyen az ajandek. Meg ertekelek barmit amit tole kapok, ugyanugy orulnek neki csak hat a lelkem melyen valahol orulnek neki, ha pl egy olyan programot talalna ki amihez kell egy kis szervezes, meg otleteles, tehat azt szeretnem ha tobb idot fektetne a megfelelo ajandekba, mert oke, pl egy vacsora is nagyon kedves es epp eleg, de szerintem lefoglalni nem nagy kunszt (azt leszamitva h nagylelku h vallalja es kolt egy vacsorara egy szep etteremben). Csak en tenyleg mindig torom a fejem es addig kutatom az ajandekor, progit amig meg nem talalom a legjobbat. O meg neha ugy erzem h csak besetal a boltba es megvesz egy adott dolgot x osszegert, az etteremrol is nagyjabol ez a velemenyem, h nem tett bele mindent. De ez lehet hulyeseg, es velem van a baj.
2019. febr. 5. 13:14
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk már hagyomány, hogy sushi-t eszünk a szülinapomon (étteremben vagy rendelünk haza, mikor hogy), ez az egyetlen, amihez ragaszkodok, az ajándék nekem annyira nem fontos.

Csak hogy mindketten szabaddá tudjuk tenni ezt a napot (vagy ha semmiképp nem megy, akkor egyet valamikor a környékén), és együtt töltsük. Volt év, amikor moziba mentünk, de többnyire otthon filmezünk.

Tavaly telefont kaptam, tönkrement a régi. Idén kozmetikumokat és relaxációs kifestőt.

25l (6 éve együtt)

2019. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Miért lett kb mindenki lepontozva? Elég korrekt válaszok születtek pedig.
2019. febr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Utolso: en nem pontoztam le senkit, mindenkinek ment eddig a zolt kez, koszi, de johetnek meg:)
2019. febr. 5. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!