Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar olyan, hogy elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan, hogy elfelejtetted annak a szulinapjat aki nagyon fontos volt neked?

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Soha.Nem.Felejtem.El :) Ha a percet , órát mondaná, vagy mondta volna, azt se :)
2019. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Persze, azt sem tudom ma hányadika van... Ezerszer előfordult, hogy pár nappal később jutott eszembe, hogy jajj, elmúlt a dátum.
2019. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Azoknak is elfelejtem a születésnapját, aki még most is nagyon fontosak nekem. Egyszerűen nem maradnak meg a fejemben a dátumok, ünnepek, ezek a dolgok nem fontosak számomra még akkor se, ha maga az illető nagyon is. A saját szülinapom se tartom észben és nem zavar, ha nem köszöntenek fel rajta, ennyire keveset jelentenek számomra ezek a dolgok. Aki ismer, az ismer, senki nem szokott megsértődni, ha nem jut eszembe.
2019. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%

Olyan nem, de olyan igen, hogy azt rendszeresen elfelejtem, hogy ma milyen nap van, így történt már olyan, hogy valakit elfelejtettem felköszönteni, hiába tudtam, hogy (mondjuk) április 12-én van a szülinapja, az egész nap nem esett le, hogy aznap van április 12-e.

A saját szülinapomon is rendre meglepődök, onnan tűnik fel, hogy aznap van, hogy mások felköszöntenek. :D

2019. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
egy olyan illetorol van szo, egyebkent ferfirol aki mostanaban sokat bizonyitott nekem, marmint bizonyitotta, hogy fontos vagyok neki..de elfelejtette a szuletesnapomat es nagyon rosszul esik..es emiatt kicsit elbizonytalanodtam, hogy valoban fontos vagyok-e neki..
2019. febr. 11. 13:33
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Sajnálom szegényt. Jobbat érdemelne.

32/f

2019. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Ha fontos valaki annak előre készülök a szülinapjára nem utólag jut eszembe, hogy jaj, tegnap volt.
2019. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
5os..te pontosan kit sajnalsz? nem egyertelmu..
2019. febr. 11. 13:45
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Én soha nem felejtettem el. Fontos emberek szülinapja már egy hónappal előtte eszembe is jut, meg készülök rá. A biztonság kedvéért meg fel is van jegyezve a telómba.
2019. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
A hatos a szóban fortó férfit sajnálja, mint ahogy én is. Ha ilyen szarságon képes vagy fennakadni és elkezdeni kombinálni, miközben egyébként mutatja, mennyire fontos vagy neki, akkor tényleg jobbat érdemelne szerencsétlen.
2019. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!