Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha választhatnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha választhatnátok hogy a férjeteknek nagy farka legyen vagy inkább legyen pénze és értelmes de jól néz ki melyik jobb?

Figyelt kérdés

2019. febr. 11. 21:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%

nincs is jobb bizonyíték a jelenlévők alacsony intelligenciájára és pocsék szövegértelmezésére mint a kettes válasz lepontozása.

senki nem érti ezen az oldalon a tükröt? :D de rossz!

2019. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
59%

"de hát, mégis ki választ ez alapján?:)"


Áhh, sose láttunk még ilyet :D

Tapasztalatlan még a kérdező :D

A nők egy stabil, vállalható, inkább családcentrikus és megfelelő egzisztenciával rendelkező férfit választanak állandó partnernek, a szexet rábízzák másra :D

2019. febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%
A nagy farok nálam is hátrány.
2019. febr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked sok pénzed lehet ha ilyen kérdést teszel fel.
2019. febr. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Voltam egy sráccal aki külsőre olyan volt hogy minden ujjára kaphatna egy nőt és a farka mérete is elég tekintélyes volt. De szegény olyan buta volt hogy egy mondatot alig bírt osszerakni értelmesen. Gyorsan kiabrandultam belőle. Szóval én inkább azt választanám aki értelmes.
2019. febr. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

#15: lehet, hogy az egyik haverommal jártál.


Magas, sportos, jóképű, az a típus, akinél szó szerint sorban állnak a csajok (a nagyon csinosak).


A srác a kapcsolat elején játsza a keveset beszélő, titokzatos “cowboyt”, ami még jobban bejön a nőknek.


Nincs mókásabb, mint pár héttel/hónappal később összefutni velük valami beszélgetős eseményen, ahol a srác éppen az éjszakánál is sötétebb butaságról tesz tanúbizonyságot, a csinos, intelligens barátnő meg zavarodottan heherészik, próbálja finoman menteni a helyzetet, egyik lábáról a másikra áll...


Érdekes, ennek ellenére a nők többsége viszonylag nehezen hozza meg a döntést, hogy otthagyja.

2019. febr. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Igen nekem a családom gazdag és onnan van nekem is pénzem de a volt barátommal együtt hajtunk egy lányra és tudom hogy neki nagyobb de mondjuk csak albérletben lakik és kocsija sincs.
2019. febr. 12. 07:31
 18/26 anonim ***** válasza:
24%
Hiába a nagy fsz, ha csak akkor kapok ha a másik akár, ha én szeretném akkor kuss a nevem... Inkább legyen pénze.
2019. febr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#16 lehet. Bár én gyorsan kidobtam. Engem ne egessen. Aztán hirtelen felhagyott a macsoskodassal és váltott. Láthatóan nem volt hozzaszokva ahhoz hogy dobják. De ez nem változtatott a tényen hogy belül sötét volt.
2019. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
23%
Legyen pénze. Ha kicsi neki akkor keresek mellé olyat akinek nagy :)
2019. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!