Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mire gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok, ha kiderülne hogy a párotok rendszeresen megnézi az exe adatlapját?

Figyelt kérdés

Tudom tudom ez nem szep dolog de

A parom laptopjat hasznaltam mert az enyem most tonlrement. Termeszetesen az o engedélyével.

En masik bongeszohoz szoktam mint o

De rajta van neki mindketto

Megnyitottam a mozzilaz es lattam h egy masik facebookbol be van jelentkezve. Ez egy regi facebookja amit mar elvileg nem használ.

Hat a kivancsisag oda vezetett hogy ra akartam keresni egy emberre. Es akkor kidobta hogy raleresett az exere.

Tevekenysegnaploban ott van hogy rendszeresen havonta 1-2-3x is megnezi.

Az igaz ifacrbookjabol a csaj letiltotta igy nrm tudja megnezni.

Szerintetek ez jelent valamit?

Nem tudom most mit csinaljak mert hat nem mondhatom el neki.. De akkoris szarul esett. Kellett nekem kivancsikodni:/


2019. febr. 16. 11:21
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Es mar 2 eve szakitottak
2019. febr. 16. 11:31
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Mennyire aktív facebookozó a párod? Ha ő is amolyan facebook-függő, mint egyes ismerőseim, akik mindenkit lecsekkolnak csak úgy kíváncsiságból és sokat lógnak az oldalon, akkor nem lepődök meg. Ilyenkor az ember minden távoli ismerőst megnéz, akihez semmi köze, nyílván az exét is ezek mellett. Féltékenységre ez még nem adna okot, viszont ez már más jellegű probléma is lehet ez esetben.
2019. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Ez szerintem puszta emberi kíváncsiság a részéről. Egyik exem engem is instagramon egy állítólag "nem használt" profiljáról szokott nézegetni szinte mindennap.
2019. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hogy mentek szét ?

32/f

2019. febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Aktiv de miert erdekli annyira hogx ezert atlep egy masik facebookba? Ez esik szarul
2019. febr. 16. 11:42
 6/19 anonim ***** válasza:
2 vagyok: Tegyem hozzá, az én esetemhez, hogy nagyon régen szakítottunk, majd illumináltabb állapotomban újra írtam neki. Lekoptatott, hogy ne írjak neki többet, nem működött, felejtsük el egymást. Elutasított, mégis a mai napig a már "nem használt" instagramjáról csekkol. De így is azt állítom, hogy csak kíváncsi, de többet nem szeretne.
2019. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akar semmit, de ez eléggé megszállottság szerintem rendszeresen nézni valakit, aki letiltott, egy másik profilról. Nekem is rosszul esne, nem csak féltékenység miatt, de furcsállnám ezek után a párom.
2019. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szerintetek most mit tegyek?mondjam el neki? Vagy mit?
2019. febr. 16. 11:55
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Anno én is "elkaptam" ezen a páromat. Teljesen normálisan megkérdeztem tőle, hogy miért nézegeti. Azt válaszolta,hogy semmi extra tényleg, csak kíváncsi. Bármi az igazság, úgyis ez lesz a válasz
2019. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen burkolt beszélgetésben hozd fel, de ne úgy, hogy tudsz róla. Mondd, hogy pl. xy barátnőd mesélte, hogy folyamatosan nézegeti az exét és szerinted ez fura. Aztán kérd ki a véleményét.
2019. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!