Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú feltűnően nem néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú feltűnően nem néz rám soha, mikor többen vagyunk, az feltétlenül azt jelenti, hogy nem kedvel?

Figyelt kérdés
Nem tetszik nekem, nem azért kérdezem, csak nem értem miért nem bír legalább egyszer visszamosolyogni legalább vagy rám nézni. Kettesben nem szoktunk lenni, de ha többen is vagyunk rám sosem néz rám, mintha ott sem lennék. Fura. Nem szeretem ha levegőnek néznek, nem esik túl jól.. na mindegy.
2019. febr. 16. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Vagy nem kedvel vagy pedig zavarban van ha rád kell néznie.
2019. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%
Lehet hogy őneki viszont tetszel de vágja hogy esélye nulla. Ugyhogy nem forszírozza.
2019. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!