Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha 3 fiúbarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha 3 fiúbarátom verseng értem?

Figyelt kérdés

3 nagyon jó barátom, mindegyik (azt mondja), hogy többet érez, és már nem tudnak egyben megmaradni, ha elmennénk vhova, mert bármin összekapnak. Nekem ez azért nagyon rossz, mert mindegyiket szeretem, mint barátot, sokat jelentenek nekem és rossz látni, ahogy mindegyikük "szenved". Én nem vagyok szerelmes egyikükbe sem és ezt el is mondtam nekik is, de nem hagynak fel. Nem akarom elveszteni őket, lényegében csak ők vannak nekem, meg egy kisebb csoport, akikkel bandázni szoktam, de ők a legfontosabbak nekem.

Mit tehetnék, hogy senkinek se legyen rossz?


2019. febr. 16. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Egyikkel délbe dugsz, másikkal 5kor, harmadikkal meg 8óra után. És akkor mindenkinek jó lesz...
2019. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan helyzet, amire nagyon nem lehet tanácsot adni. Ha én lennék a helyedben, én mindháromról lemondanék és inkább egyedül lennék. Mert semmi jó nincs abban, hogy mindegyikük szenved, és ez minden csak nem barátság. Gondold el, bármilyen kedvesebb gesztusra hiheti, hogy esélyt adsz nekik, és gondold el, ha találsz valakit, úgyis szétmegy ez a társaság. Szóval én ezt tenném, de a te döntésed.
2019. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Eltevesztetted a kategóriát. Ez nem a tini párkapcsolatok. -.-
2019. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Első, ezt Te sem gondolhattad komolyan .. Utolsó, mert nem vagyunk tinik. Második, egyszer próbáltam egy időre lemondani róluk, megmondtam nekik is, hogy ez így nem fog menni, stb és nem akarok találkozni velük. Folyton hívogattak, már fel se vettem, aztán próbáltuk azt is, hogy sose találkozunk egyben, abból is ment a veszekedés, meg amit Te is mondtál, hogy én lelkileg érzékeny vagyok, sose akarok senkit megbántani, minden kedves szót vagy egy mosolyt is félreértenek.

Lehet, hogy el kéne költöznöm, mert edzéseken ismertem meg őket, most is együtt járunk. Nagyon fájna, mivel egész fiatal koromban sose voltak barátaim, sose jöttem ki a korombeliekkel, sose volt közös témám velük stb, most így 22 éves fejjel jobban menne, de még mindig nemigen barátkozok, szóval őket nagyon szeretem, becsülöm.

Szerintem velem van a baj. Mindent elcseszek, vagy nincsenek vagy félreértik, nem tudok normális baráti kapcsolatot kialakítani.

2019. febr. 16. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális, érett fiúk tudják kezelni ezt a helyzetet, én fiatalabb koromban, ha egy barátom odáig volt egy lányért, nem rondítottam bele a képbe.

Mi mindig jól meg tudtuk beszélni ezt, ez a barátaidnál kb valahol egy afrikai vadaspark szint, amikor a végén szétszedik egymást az oroszlánok...

2019. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig pont úgy viselkedtek mint a tinik.
2019. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!