Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem vagyok elégedett?

Figyelt kérdés

Az idegesít mostanában, hogy nem vagyok elégedett magammal, például nem tartom elég szépnek meg jó nőnek magam. Szóval úgy megjelenésre, öltözködésre, kinézetre, a bőrömmel se mindig vagyok elégedett, pedig nincs sok problémám vele, csak lehetne szebb is. De nem is kifejezetten csúnya.


Úgy érzem, még jobban akarok tetszeni a páromnak. Különben egyetemre járok és bár egyetemen is sok átlagos csaj van, szerintem vannak akik jobban öltözöttek, vagyis úgy érzem, hogy nincs bennem semmi extra ahhoz képest, hogy csomóan meg teszik fel a facebookra is a sminkelt fehérneműs vagy nem fehérneműs de jó képeket. Akár lehet az egy sima szoknya is pólóval.


Alapvetően nem vagyok csúnya, udvarolt is nekem más is a páromon kívül. Különben nyáron próbálok színesebben öltözni, felveszek szoknyát is vagy valamilyen nyári ruhát. Télen is igyekszem kinézni valahogy, például valami nyaklánccal feldobni az amúgy elegáns pulcsimat, hordok kicsit magasabb sarkú csizmát, nem nagyon magas de nem is lapos, hosszú szárú csizmát... Próbálok olyan nadrágot, ami jól áll. De mégsem vagyok elégedett magammal.


A páromnak amúgy beszéltem erről és azt mondja, hogy nem érti mi bajom, mikor elegáns nőies cuccaim vannak, nem bókol állandóan, de volt rá példa, hogy megdícsért. A kapcsolatunk amúgy rendben van, érezni rajta, hogy szeret.

Miért nem érzem magam akkor elég nőiesnek és jónak?


Ha nem szeretne, nem lenne velem. Ráadásul elmondta, hogy nemcsak a külsőm szereti, hanem a személyiségem is meg az eszemet is. Tényleg kifejezetten olyan pasi, akinek számít.


De tudok valamit tenni, hogy elmúljon ez az érzés?


2019. febr. 16. 17:12
 1/4 A kérdező kommentje:

A párommal kapcsolatban ráadásul érzem, hogy olyanokat megtesz nekem, hogy ez ezerszer többet ér, mintha például csak a külsőm kellene neki vagy csak az számítana neki egy nőben.

A lelki támaszom, segít amikor tud, megvan a közös érdeklődés, mindig kedveskedik nekem valami meglepetéssel, nincs olyan nap, hogy ne keresne. Szóval: tuti, hogy szeret, de akkor hogy legyek elégedettebb magammal? Változtassak a külsőmön vagy valójában jó vagyok, ahogy vagyok (a kihívó cuccok, a hajfesték meg a smink nem az én világom)?

2019. febr. 16. 17:16
 2/4 A kérdező kommentje:
A párommal másfél-két éve vagyok együtt, talán kicsit több, mint másfél. Ennyi idő alatt azért ismerem annyira, hogy tudom, hogy szeret. Nem is egy friss kapcsolat, szóval van mire építeni, vannak közös emlékek. Hogy hozzam helyre az önbizalmam?
2019. febr. 16. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, ha kismillió visszajelzést kapnál arról, hogy jól nézel ki, megváltozna benned valami.

Csinálj sok jó képet magadról, tedd fel a facera, vagy bárhová, ahol sokan láthatnak.

Mondjuk necces abból a szempontból, hogy a párod mit szól majd hozzá.

Egy ismerős lány így ért el hatalmas sikereket a fogyásában, de eléggé betegesen facebook függő lett. :(

2019. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyébként én alapjában véve nem szeretem különösebben a facebookot, ebben sem hasonlítok sok más egyetemistára. A Messengert sem szeretem, néha kifejezetten idegesít a facebook, csak azért muszáj, mert az egyetemi dolgokat is sokszor oda írják ki.

A párom amúgy szerintem nem ellenezné amíg nem olyan kihívó mindent mutató képek....

2019. febr. 16. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!