Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy megszakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nyáron megismerkedtem egy sráccal. Rögtön közös hullámhosszra kerültünk, ami nálam ritka, mert kicsit magamnak valóbb emberke vagyok, és nagyon nehezen nyílok meg másoknak. A nyár alatt többször is megoldottuk a találkozást, annak ellenére, hogy az ország két különböző végében élünk. Minden szép , és jó volt amíg nem kezdődött el mindkettőnk számára az egyetem. Jobban kijött a távolság és konkrétan utána nem is találkoztunk. Kommunikáltunk egymással folyamatosan, és többször beszéltünk találkát, de valahogy sosem jött össze. Kezdtem beletörődni, hogy valószínűleg nem akar tőlem semmit, és ezért nem jön össze sohasem, de akkor hirtelen felbukkant azzal a szöveggel, hogy most már tényleg találkozzunk. Többször megígérte , hogy meglátogat engem, konkrét időpontokat is megbeszéltünk, de ahogy közeledtek a megbeszélt dátumok mindig eltűnt , és nem jött, és úgy írt rám mintha mi sem történt volna. Az elején annyira nem zavart mert tudtam , hogy ő is eléggé magának való, de a végére nagyon meguntam és rájöttem ,hogy nekem erre egyáltalán nincs szükségem, úgyhogy végleg megszakítottam vele minden kapcsolatot. Attól félek, hogy esetleg én reagáltam túl a helyzetet, de mivel tényleg úgy éreztem , hogy egyik pillanatról a másikra szoros kötelék alakult ki közöttünk , ezért nagyon rosszul estek ezek a dolgai.

20/L



2019. febr. 16. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól!


20 évesen, nyári kaland, távkapcsolat,...

2019. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress a közeledben inkább valakit, az mind elpazarolt idő amit távkapcsolatra szánsz, és a végén kiderül, nem is passzoltok egymáshoz.
2019. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ezt a srácnak is elmondtad szakítás okaként,és ő nem is viszakozott,akkor igen.Mondjuk enélkül is jól tetted.Egyébként azért csak 3 hònapig találkozgattatok szóval megemlìthetted volna hogyan érintenek a folyamatos eltűnései, holott meg volt beszélve a randi.De gondolom nem érezted,hogy jogod van szóvá tenni.
2019. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!