Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ferfi/no aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ferfi/no aki visszatalalt a hazastarsahoz miutan beleszeretett valaki masba?

Figyelt kérdés

tehat beleszeretsz valaki masba hosszu hazassag utan. Tudom egyeseknek elkepzelhetetlen, de ilyen is van.. Ugy dontesz, hogy nem lepsz, a hazassagod valasztod.

Hogy tudsz visszatalalni a tarsadhoz egy ilyen helyzetben? Lehetseges ez egyaltalan?


2019. febr. 19. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Sok ilyen van, de az csak a kényelemről szól.
2019. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Kényelem, gyávaság... Ha igazán a társad lenne, akkor nem szeretsz bele másba.
2019. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Engem inkább az lep meg ezekben a helyzetekben, hogy létezik olyan lábtörlő aki ezek után visszafogadja a félrelépőt, ahelyett, hogy a képébe röhögne amikor az megprobálja visszaédesgetni magát. Jó dolog lehet önbecsülés nélkül élni :D
2019. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

lehetséges, láttam iylet, de nem az igazi.

Normális ember nem fogadja vissza

2019. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

így van, ezaz egyszerűbb megoldás, ahogy írták..éss mellé egy k**úrvanagy lustaság, és "


jajj mit fognak szólni az emberek...jajj milyen rossz véleményük lesz rólam és a családról, amikor mindenki úgy tudja, mi vagyunk a tökéletes család..."

2019. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
.
2019. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem a válaszokat. Nem is félrelépésről szólt a kérdés... Egyértelműen nem gyávaság és lustaság a hűséget választani az érzelmek ellenében, ez egy nagyon nehéz, de felelős és helyes döntés.
2019. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én még ilyet nem láttam. Ha valaki egyszer elkezd kalandozni a házasságából, az nem szokott visszamenni a párjához, hanem hajtja a következőt.
2019. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

#8

Nem kezdett kalandozni, ez lenne a kérdés lényege. Nem tudtok olvasni?

2019. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk a gyk nemzedéke nem is képes elfogadni a tényt, hogy az emberek különbözőek. Van aki végig hűséges szívvel lélekkel, mások nem, mások meg éreznek olyan dolgokat, amiket eredetileg nem akartak, csak így jött össze, de kitartanak a párjuk mellett. Az emberek nem nullákból meg egyesekből állnak, hogy bizonyos dolgok csak bizonyos eredményt hozhatnak, hanem elég bonyolult érzelmi világgal bírnak.


Szerintem ha az egyik fél a hűtlenkedés helyett a kapcsolat mellett dönt, akkor képes parancsolni az érzéseinek és még mindig könnyebben fedez fel örömöket a hétköznapjaiban, mint az, aki évről évre ugrál egyik "szerelemből" a másikba, és képtelen küzdeni egyetlen kapcsolatért. El kéne már felejteni, hogy mindenki egyforma és egyforma módon gondolkodik, elég hamis képet ad a világról...


És a kérdésben egyébként sem szerepelt hűtlenség. Csak egy fellángolás, ami el fog múlni. De egy életre szóló társ az más.

2019. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!