Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők, akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akiket sosem utasít vissza egyetlen férfi sem?

Figyelt kérdés
Akik olyan jó nők, hogy nincs olyan férfi aki ellen tudna állni nekik, akik nem élik át sosem a visszautasítás élményét? Végül is szinte minden férfi elcsábítható, még ha van párja akkor is, ha kellően csinos egy nő, nem igaz?

2019. febr. 19. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz!
2019. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Miután a nők nem szoktak kezdeményezni, nem is kerülnek elutasításra.
2019. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki mindenkinek bejön, lehessen akármilyen csinos a közvélemény alapján. Engem amúgy soha nem utasítanak vissza, egyszerű dolog, nem mászom rá pasikra, így nem is kapok visszautasítást sosem. Én amolyan régimódi fajta vagyok, én megvárom, ha a pasi kezdeményez, ha nem, akkor meg ne, ennyi.
2019. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kicsiTamara ***** válasza:
Engem csak azért nem utasítottak még el, mert sosem kezdeményezem. Amúgy meg biztos hogy egy csomó pasinak nem jövök be a vékonyságommal, és ők nyilván nem kezdeményeznek nálam.
2019. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit megkaptam akit "akartam", de az akit a legjobban akartam, parkapcsolatot nem szeretett volna, soha nem szeretett belem es ez nagyobb kudarc volt, mintha valaki a szemembe mondja h nem tart vonzonak.
2019. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok "jónő".

Viszont még sosem utasítottak el, mindig tetszettem annak, aki nekem tetszett.

Körülbelül 15-20 ilyen alkalom lehetett, amikor valaki érdekelt, és viszont, persze nem lett mindből kapcsolat, elvégre ez csak (többnyire külső alapú) szimpátia.

Két komoly kapcsolatom volt (illetve tart máig a második).

2019. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szirének. :)
2019. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!