Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak, hogy nyáron haza akarok menni a barátaimat meglátogatni?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, a párom is külföldi és amióta itt élek még nem voltam otthon, mert a munkaügyi helyzetem nem engedte, de most haza szeretnék látogatni mindenképpen és nem tudom hogyan mondjam el neki. Egyébként nem akarok semmilyen más passt, ő nekem a tökéletes.. türelmes, megértő, de a honvágyam hajt.
2019. febr. 19. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, párod van vagy börtönőröd? Én is külföldön élek, minden évben hazautazom. Ilyenkor megnézem mit terveztünk az évre, kiválasztok egy olyan időpontot, amikor nincs semmi közös lefoglalva és annyit mondok a páromnak, hogy "x és z dátum között hazalátogatok". Ennyire egyszerű az egész.
2019. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyisd ki a szád és őszintén mond el neki.


Ennyire k..rva nehéz őszintén megbeszélni a leghétköznapibb dolgokat is egy kapcsolatban?

2019. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj José, a nyáron 2 hétre hazaugrok Magyarországra a barátaimhoz és a családomhoz.


Én 1 hónapra megyek majd haza, így mondtam el, csak más névvel. Egyeztetünk, hogy mikor, aztán megveszem a repülőjegyet.

2019. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként nem akarok semmilyen más passt, ő nekem a tökéletes.." - es ez hogy jon ide?

En is kulfoldon elek, eleg messze, de eszembe se jut ilyen "hogy mondjam meg hogy" kerdes utazassal kapcsolatban. "Marcius utolso heteben elmennek Magyarorszagra. Te tervezel valamit? Vagy legyen aprilis elso hete inkabb?". Ennyi a beszelgetes. De gyanitom, hogy neked nem ez a legnagyobb gondod ebben a kapcsolatban.

2019. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azon a nyelven mondd, amin beszélgetni szoktatok. Vagy engedélyt kell ehhez kérned?
2019. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Elég egyértelmű hogy a pasija rohadt féltekeny ezert nem engedi el, azert is irta hogy neki nem kell mas oasi....

Kerdezo, ezt azonban nem nekunk kell bizonygatni hanem a parodnak erezni....

2019. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem annyira féltèkeny, csak nem tudom hogyan reagálna rá, mert nagyon össze vagyunk szokva, együtt is élünk...
2019. febr. 19. 19:27
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
És? Felnőtt ember, simán kibírja nélküled pár napig/hétig. Ha nem, akkor elég nagy a baj. Szerintem túlparázod, ha tényleg jó ember akkor nem lesz ezzel semmi baja.
2019. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8 éve élek együtt a párommal, mégis nélküle megyek haza. Mondjuk én nem félek tőle, nem ad rá okot.
2019. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, ha erre engedélyt kell kérned. Tanuld meg nyuszi, aki féltékeny annak nincs önbizalma. A hiba nem benned van.
2019. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!