Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam a pasimmal (ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a pasimmal (ő hibázott), de ő semmit nem reagál rá, ebből gondolhatok rá, hogy van neki más?

Figyelt kérdés
Szakítottam a pasimmal, elég nagyot hibázott, majd én mivel nem voltunk egy helyen, sms-ben megírtam. Azóta ő semmit nem reagál rá, mégcsak megse próbál megkeresni beszélni róla, vagy épp esetleg bocsánatot kérni. A kapcsolatunk alatt többször éreztem, hogy lehet megcsal, állhat ez a dolog mögött?

2019. febr. 19. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Egy igazi matyóhímzés lehetsz, ha csak úgy sms-ben szakítasz valakivel... na meg mégis mit tudott akkorát hibázni, ha még nem is voltatok egy helyen?


Szerintem meg örül neki, nem akar esélyt adni arra, hogy meggondold magad és elkezd rábeszélni magad.

2019. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Miről kéne beszélnie? Egy sms-ben szakítottál vele, ennyire tartottad a kapcsolatotokat, valószínűleg ennyit is ért. Továbblépett.
2019. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Vedd úgy, hogy tartalmilag idéztem egyest.

32/f

2019. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor az ennyit is ért.
2019. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyilván annyira egyértelmű dologgal bukott meg hogy azon nincs mit magyarázni. Minek törje magát?
2019. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az az sms-ben szakítás, amin mindenki fel van háborodva, nem volt más, csak hogy leírtam, hogy mi az a dolog ami kiderült és én így nem tudom folytatni... sztem azért ha annyira érdekelné akkor talán nem az sms lenne a legnagyobb sérelme....
2019. febr. 19. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Oké, megírtad neki, hogy te így nem akarod folytatni, ő meg tudomásul vette. Most mégis mit vársz? Kidobtad, ő elfogadta, ennyi a sztori.
2019. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Aztán mit hibázott?

Finomliszt helyett réteslisztet hozott a boltból?

Diesel-olaj helyett benzint tankolt a dieseles kocsidba?

Elfeledkezett az együtt járásotok 3 hónapos évfordulójáról?

2019. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Smsben közölni a problémát Rád sem vet jobb fényt.De ha ő meg nem reagál semmit,akkor érdektelen.
2019. febr. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyit se érsz neki, hogy egyáltalán reagáljon, nem tudom mit értetlenkedsz rajta.
2019. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!