Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, vagy valami baj van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, vagy valami baj van?

Figyelt kérdés

A párommal már 3 éve vagyunk együtt ,együtt is élünk.Ő nagyon féltékeny így "miatta" megszakitottam majdnem minden kapcsolatomat férfi ismerőseimmel.

Ez eddig nem is igazán zavart de mostanában elkezdett hiányozni a szabadságom .

És hát van egy munkatársam akivel kölcsönös a szimpátia ,és a munkahelyen csipkelődünk,flörtölgetünk egymással.Nem történt több ,és egyikünk sem akar többet,de így sem tudom hogy ez mennyire helytelen dolog.



2019. febr. 19. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Ezt inkább a megcsalás kategóriába kellene írni.


Komolyan....jön egy bájgunár a sablon kamu szövegével, és máris felborítani egy 3 éves kapcsolatot?

Igaza volt a férjednek, ismerte ezt az oldaladat és csak elővigyázatos volt. Tudja, hogy baromi könnyű manipulálni az ilyen nőket.

2019. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A flört már elég vékony jég szerintem de ez még nem megcsalás. Bár lehet ha megtudnám a páromról hogy ezzel üti el az időt szakítanék mert a bizalmat azért ennyi is tönkreteheti. De! szerintem ez valahol az emberi természet része. Szeretünk tetszeni a környezetünknek és fontosak a visszajelzések. Emellett neked voltak fiú barátaid ami azt feltételezi hogy megérted a nyelvüket. A fiúkkal jellemzően máshogy lehet barmulni mint a lányokkal. Számomra elképzelhető hogy ez a fajta kapcsolat hiányzik neked. És most hogy valaki eszedbe juttatta már érzed a hiányát amit eddig elnyomtál. Vagyis nem feltétlen az adott srác miatt érzed szűkösnek a teret amit a párod hagy hanem mert eleve hiányzott amit most megkapsz.

Ettől függetlenül ez a kapcsolatodba kerülhet.

2019. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Itt nincs bizalomról szó, hisz a párja kalitkában próbálja tartani a kérdezőt.


Nem is csoda, hogy megölte ezzel a kapcsolatot.

2019. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Érdekes,nekem nem is hiányzik a férfi társaság,tudatosan kerülöm és elutasítom amióta kapcsolatban élek. Csak a páromra van szükségem társaságnak senki másra. Mondjuk nekem veled ellentétben eszem ágában sincs megcsalni.
2019. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked se a szabadságod hiányzik,ha amùgy a kollégával flörtölgetsz.És bár flört sokszor meg is ragad ezen a szinten,de azért érdemes átgondolni,hogy nem szabadság hiányzik.
2019. febr. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Eszem ágában nincs megcsalni a párom

A 2.válaszolónak pedig köszönöm a választ ,teljesen erről van szó ,és szeretném is inkább ezt a dolgot hülyéskedés felé vinni ,mintsem flört felé.Csak tudom hogy itt néha vékony a határ

2019. febr. 20. 05:48
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Azt vettem észre, h amikor férfi-nő téma kerül terítékre olyan felállásban, hogy az egyiknek v mindkettőnek párja van, sok hozzászóló egyből megcsalást kiált és leírják az illetőt, aki jobb, ha ezek után felakasztja magát.

Az ilyen álszent és életszerűtlen vélemények is azt mutatják, h sok válaszolónak halvány fogalma sincs a valós életről és a párkapcsolatokról.

A kérdező esetében is emberi dolgokról van szó. Mindenki máshogy áll ehhez hozzá. Egyik véglet a totál féltékeny, aki még egy növényre is féltékeny, ha párja ránéz, másik véglet pedig a nyitott kapcsolat, mindenki azzal kefél, akivel csak jól esik.

Úgy gondolom, vhol a kettő között az egészséges.

Az ember természete alapból úgy van kitalálva h vágyik a szabadságra, egyedüllétre. Van akinek alig, van akinek jóval több igénye van ezekre.

Az én környezetemben is van olyan, aki teljesen aláveti magát párjának és senki nem létezik számára, megszakított minden kapcsolatot mindenkivel. Ez már csak azért sem egészséges, mert ha pl. segítségre van szüksége bármilyen okból, akkor nem fog tudni kire támaszkodni, mert a párja sincs ott mindenhol v nem tud mindenben segíteni.

Az én párom pedig szerencsére olyan, h amikor felhív egy munkatársnőm h nem indul az autója és segítsek neki mert a párja nem ért hozzá, elmegyek, a párom csak azt mondja, menj nyugodtan, segíts neki. fel sem merül benne, h dugni megyek, pedig elég jó csaj.

kedves kérdező, teljesen természetes dolog amit munkatársaddal csinálsz, ez az emberi kapcsolatok egyik vele járója, h a nekünk szimpatikus emberekhez közelebb kerülünk, főleg munkahelyen, ahol sok ember össze van zárva, egymásra van utalva.

Pároddal pedig meg kell értetni, h milyen fontosak az emberi kapcsolatok az ember életében, hiszen kapcsolatok nélkül az ember lelkileg begyepesedik és évek múlva elviselhetetlen személy válik belőle a hiányzó emberi interakciók hiánya miatt. Vmint kérd számon, h miért nem bízik benned, h ilyen mértékben féltékeny? Esetleg saját magában nem bízik?

2019. febr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rockarc ***** válasza:

Utolso. Szerintem meg pont arrol szol a kerdes, hogy ez mar nem haverkodas, hanem elkezdtek kerulgetni egymast. Ez pedig nem jo, mert az esetek tobbsegeben az emberek mindennek ellen tudnak allni, csak a kisertesnek nem. A kerdezo is felismerte, hogy nem helyes amit cselekszik, ezert is szuletett meg a kerdes.


Kerdezo. En rovidre zarnam a munkahelyi kapcsolatot. Felnott no vagy, meg tudod mondani neki, hogy ferjed van, es ez neked nem palya, vissza akarsz venni. Ha erti, akkor erti, ha nem, akkor meg le kell koptatni. Ha tovabb jatszogattok, elobb utobb lesz egy olyan szituacio, ahonnan mar nem lesz visszaut.


Azt viszont a te erdekedben irom, hogy talan itt lenne az pont, amikor felul kene vizsgalnod a jelenlegi kapcsolatod. Ugy erzem a leheto legtavolabb alltok a paroddal ebben a kerdesben. O durvan korlatoz, te pedig egy eledezo szabadsagharcos attituddel reagalsz erre. Amugy szerintem teljesen jogosan, nem kell feladni a regi eleted csak azert, mert valakivel osszejottel.


Tok mindegy miota vagytok egyutt, biztos, hogy a hatralevo eleted egy kalitkaban akarod tolteni? Szerintem ez itt a valodi kerdes, nem pedig a flortolgetes massal, az csak potcselekves.


42F

2019. febr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!