Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérzésből valóság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérzésből valóság?

Figyelt kérdés
Volt már olyan veletek, hogy a kapcsolatotokkal, barátaitokkal, szerelmetekkel volt megérzésetek és bejött? Gondolok itt olyanra, hogy érezted, hogy egy baráttal össze fogtok veszni/ki fogtok békülni, hogy az exetekkel újra összejöttök ilyesmi? Lett valami a megérzésből, valóra vált?
2019. febr. 19. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Nekem olyan volt nem is annyira régen, hogy lezártam egy ismerkedést. Az illetővel nagyon vonzódtunk egymáshoz, de kollegák lettünk és nem tartottam jó ötletnek. Azóta már nem dolgozunk egy helyen, de más okok miatt nem jöttünk össze. Már a kapcsolatot sem tartjuk, mert nem akartam hitegetni. A napokban valamiért olyan érzésem volt, hogy a közelben van, vagy találkozni fogunk. Nem tudom jobban leírni az érzést, csak éreztem, hogy valami történni fog és rá gondoltam. Később mesélte, hogy látott engem ott, ahol jártam, amikor ez az érzés elfogott, de nem vettem őt észre. És direkt nem jött oda hozzám, de nagyon örült, hogy látott.


Régebben azt is megéreztem, amikor megcsalt a volt párom. Vagy hogy épp a képembe hazudik, és éreztem, hogy mi az igazság.

2019. febr. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
nekem olyan álmom volt, hogy láttam a barátomat, hogy valaki fekszik az ágyában. Ez után hamarosan meg is csalt.
2019. febr. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszer azt álmodtam hogy sikerült vennem egy Lamborghinit. Reggel ki akartam állni vele a garázsból de nem fért ki mert a hátulja szélesebb. Álmomban még elkezdtem gondolkozni hogy álltam be vele. Még nem vált valóra. :/
2019. febr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%
Velem olyan volt hogy ráírtam egy sracra egy napig nem irt , mindenki megprobalt rabeszelni hogy tiltsam de nekem olyan erzesem volt hogy itt meg nincs vege majd masnap irt hogy sok gondja van mostanaban neharagudjak ra emiatt es aztan bevallotta hogy tetszem neki es összejöttünk :)
2019. febr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyakran vannak megérzéseim, és be is szoktak jönni. Szintre mindig észreveszem, ha valaki nem mond igazat, vagy eltitkol valamit, és ilyenkor a radarjaimra hallgatva picit utána szoktam járni a dolgoknak. Rendszerint igazam van, és tényleg van valami.

Legutóbbi példa, amikor a párom elment nélkülem egy külföldi, 5 napos útra. Később kiderült, hogy ment velük két csaj is, akikről itthon "elfelejtett" szólni. (Állítólag ő se tudta...) Én meg megéreztem, aztán kicsit szétnéztem Facebookon, végül rákérdeztem nála. Kikerekedett a szeme, de tagadni nem tudta.

2019. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Monkia válasza:
Ez, mind a tudatalatti működése, legyen szó jó dolgokról, vagy rossz dolgokról. A vonzás törvénye.Ha nagyon szeretnénk valamit, és sokat gondolunk rá ,bevonzuk.Hívhatod ez megérzésemek is.Fordítva igaz ez a rossz dolgokra is, ha valamin sokat parázunk, “ a barátom megcsal”, be fogod vonzani.
2019. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!