Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes ismerkedésnél mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél mi a fenéért gond a távolság amikor egy lehetőség lenne olyannal ismerkedni, akivel internet nélkül ki se alakulhatott volna semmi?

Figyelt kérdés

Jó most nem ilyen több ezer kilométerre gondolok hanem kb. 100-200km legalább. Mi ezzel a gond? Hogyha nagyon szeretik egymást össze is lehet költözni. Az internetes ismerkedés egy lehetőség lenne arra, hogy olyannal ismerkedjek meg akivel nem tudtam volna. Ilyenkor a távolság hagyj ne szabjon már gátot!

Randivonalon vagyok fent és nevetségesek azok a budapesti csajokon akik csak budapestiekkel akarnak ismerkedni. Én bp-től 20-30 km-re lakok (kerületektől függ) ez igazán lóf@$znyi távolság. Mi ez a lustaság csajok? És még néha én kapom meg azt, hogy lusta vagyok mikor, ha valakit megszeretek akkor 200km se lenne gáz. Le is írtam bemutatkozásban azt, hogy szellemi fogyatékosoknak tartom azokat akik bpi létükre nem hajlandóak bpn kívüli emberrel ismerkedni. Mondom mégegyszer össze is lehet költözni idővel!


2019. febr. 20. 07:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
a kérdésedből, és ezek szerint az adatlapodból is az jön le, hogy egy frusztrált, görcsös csávó vagy
2019. febr. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez nem frusztráltság csak nem bírom az emberi hülyeséget. Csak őszintén elmondom leírom, hogy ki vagyok, nem szeretek finomkodni, marketingolni azt adom aki vagyok.
2019. febr. 20. 07:32
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Ezt én sem értettem soha. Ahogy azt sem, hogy ha egyértelműen elmondom, hogy nem keresek párt, csak beszélgetni szeretnék, barátokat keresek, akkor miért kérdezi minden pasi, hogy hány kg vagyok?

De már lassan fel is adom, mert manapság akit nem lehet megdugni rövid határidőn belül, az semmit sem ér. Kaptam olyan üzeneteket is, hogy minek beszélgessenek velem, ha úgysem lehet belőle soha dugás?

Szomorú, de itt tartanak a mai emberek a szellemi színvonalban.

2019. febr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#3 Igen női oldalról is hallok kritikákat, hogy csomó pasas azonnali szexre megy. Nekem, ha szimpatikus valaki szeretném minél jobban megismerni, hogy egy mélyebb ismerettség legyen köztünk aztán, ha eljön az ideje annak akkor eljön.
2019. febr. 20. 07:55
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Bár nem ismerkedek, ha nyitott lennék rá, én is csak Budapesten belül tenném. Lehet, hogy lustaság, de igenis kényelmesebb a 0-24 működő tömegközlekedést figyelembe venni (elmegyek a város túlsó felébe, akkor is hajnali 3kor is ugyanúgy másfél óra lesz hazajutnom, mint délután 3kor), ami mondjuk a városhatáron túl már nem így működik. Én szeretek kb mindig együtt lenni a párommal, nem csak hétvégén vagy heti 2 napot, hanem tényleg 7/7 vagy max 6/7, ehhez pedig azért nem árt, ha értelmes távolságra vagyunk egymástól, és nem kell folyton a vonatmenetrendet lesni, meg arra koncentrálni hogy úristen, mikor indul az utolsó éjszakai busz (volt benne már részem egy csomó, ez valahogy mindig megölte az este hangulatát, nem lehet nyugodtan semmit se csinálni, ellazulni egymás társaságában, ha nem alszok ott, márpedig ha másnap reggel 8ra megyek be dolgozni- a munkahelyemtől 5 perc sétára lakom-, akkor azért nem mindegy, honnan indulok és mennyire vagyok kipihent).


Plusz mondogatod itt az összeköltözést. 20-30 km-nél még hagyján, aki az agglomerációban lakik, az is általában Budapesten dolgozik, szóval neki még kényelmesebb is beköltözni a városba, de ahol 2-300 km van a két ember között, ott mégis, melyikük fogja feladni a munkáját, lakását, barátait (családját?) a másikért? Kitől fogod ezt elvárni? Költözzön mindenki Budapestre? És ha nem akar a fővárosban élni, akkor mi van? Költözzön a másik vidékre? Én vidékről költöztem Budapestre az egyetem miatt, engem innen már tankokkal nem lehetne egy kisvárosba elrángatni. Ha meg egyikünk sem hajlandó feladni a maga megszokott kis életét, akkor minek a kapcsolat? Semmi értelme hétvégente találkozgatni, ha az nem változik belátható időn belül. És amikor elkezdesz beszélgetni valakivel online, akkor ezt még a legelején nem tudod, talán még ő se tudja (melyik beszélgetést kezded úgy, hogy össze akarsz költözni?), de sokkal nehezebb akkor meghozni a nehéz döntéseket, mikor már vannak érzések és bizonyos fokú kötődés, közös emlékek, minden ilyesmi, mint inkább bele se kezdeni, megszabva a határokat.


Amúgy az internetes ismerkedés nem csak arra jó, hogy a távolságot átívelje, simán lehet, hogy ugyanabban a kerületben laksz valakivel, mégse találkoztatok sosem, mert teljesen más körökben mozogtok, de amúgy jól összeillenétek- szerintem aki ilyen kitételekkel él, az általában valami hasonlóban reménykedik.

2019. febr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg nem a 20-30 kilométerrel van gondjuk, ha elutasítanak a csajok, hanem te nem jössz be nekik. A távolság csak egy remek kifogás, nem kell magyarázkodniuk. Hidd el, van olyan pasi, aki esetében nem lesz gondjuk a 200-300 kilométerrel sem...
2019. febr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Mo-n senkinek nincs autója, hogy mindenki a rossz vonat, meg éjszakai buszjáratokra panaszkodik? Akkor kiket kerülgetek én Budapesten egész nap a kocsimmal?? Azt megértem, hogy ha valakinek nincs szüksége autóra, akkor nem vesz. Na de ha szüksége lenne rá, mert kínlódik a távolsági buszokkal, akkor nem egyszerűbb venni egyet, és nem azon nyígni, hogy a memetrend elveszi az est varázsát?!
2019. febr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Nagyobb távolságnál igenis gát, ha megismerkedsz valakivel,véletlenül találkozni is tudtok néha, de ha komolyabbra fordul, valakinek költöznie kell. Elhagyni minden családtagot, ismerőst, satöbbit, egy emberért. Ez van akinek könnyen megy, de valaki nem akarja. Én megértem a lángoló szerelmet, de ha ezek a lányok budapestieket akarnak, akkor azt fognak keresni. Nagy valószínűséggel találni is fognak pestieket. Ez olyan, hogy te se fogsz minden emberre ráírni, mert nem szimpi, nekik az se szimpi, hogy nem laksz közel.

Az meg, hogy te fogyatékosnak tartod őket, azzal biztos nagyra emelkedtél a szemükben.

2019. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Vannak férfiak is,akik hasonlóan lusták Pesten,és kerület közelsége szerint válogatnak.Mindenki ùgy vâlogat,ahogy szeretne.Ha ez a hozzáállás nem.szimpatikus neked,akkor nem is vesztesz nagyot azzal,hogy ezekkel a nőkkel nem ismerkedsz.

Egyébként pedig a távolsâg,és a ritkább találkozások nagyobb okot adnak egyesek számára a bizalmatlanságra,kombinálásra

2019. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
#2 "Ez nem frusztráltság csak <<<és most még egyszer leírom, miért vagyok frusztrált>>>"
2019. febr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!