Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki hogy eljusson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki hogy eljusson a tudatáig hogy elegem van ebből? N

Figyelt kérdés

Szerintem ez nem normális,legalábbis én már kezdek nagyon mérges lenni.

Ez a férfi szeretne kapcsolatot,de ezek után én biztos nem,nem fogja fel,mi ezzel a gondom.

Úgy érzem hogy ez már rám akaszkodás.Felhív telefonon,lehet hogy épp csinálok valamit,nem tudom felvenni.Erre mint valami beteg ember,elkezd még jobban telefonálni,meg sms-eket írni,hogy miért tűntem el,blabla,végén van 1 óra alatt ezer nem fogadott hívás,meg üzenetek.Ha épp szabadnapom van,szeretnék végre nem hajnalban felkelni,nem telefoncsörgésre,de lehetetlenség.Kikapcsolni miatta nem fogom a telefonomat.De a lényeg az,hogy nincs olyan délelőtt,vagy délután hogy elnyugodjon,én meg hadd csináljam azt ami az én dolgom,mindenféle kérdezgetések nélkül.

Mondtam neki,elegem van ebből.Ő azzal védekezik,hogy ő szeret,meg vegyem fel a telefont ha hív.De ez lassan olyan,mintha valaki egyfolytában ellenőrizgetne,mintha be kellene jelentkeznem,és megfulladok ebben.

Az ilyen ember ilyen is marad,menthetetlen,vagy mit lehet mondani,miként,hogy fejezze be ezt ?


2019. febr. 20. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen marad és hiába mondod neki ne tegye,nem fogja abbahagyni.Tiltsd le a számát,talán akkor felfogja majd.És csak reméld,hogy nem jelenik meg a lakásod,munkahelyed előtt.

Tapasztalatból beszélek...sajnos az ilyen emberek lelkesérültek és sok mindenre képesek

2019. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tiltod le?
2019. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak a szakítás a megoldás, az ilyen beteg ember, és mint ilyen, menthetetlen.
2019. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyomorék az ilyen. Idegbeteg életképtelen. Mélységesen megvetem az ilyeneket.
2019. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!