Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázzam le?

Figyelt kérdés
Az exem nem képes leszálni rólam. Megcsalt, elhagyott egy másik férfiért,összevissza hazudozott rolam és elhordott mindenféle szarnak. Egy tőzsgyökeres elmebeteg a csaj. Most meg vissza akar jönni, mert "szeret' és " hiányzom". Azt állìtja sosem volt és lesz olyan boldog senkivel mint velem. Persze engem már nem érdekel egy fikarcnyit sem, akármennyire is szerettem. Gyűlölöm és undorodok tőle. Hogy szabaduljak meg tőle?

2019. febr. 22. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Letiltod mindenhonnan?

Szívesen.

2019. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit takar konkrétan, hogy nem száll le rólad? Szerintem ebben vannak fokozatok.
2019. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár éve nekem is volt egy ragacs nő az életemben, de semmi közöm nem volt hozzá csak látásból ismertük egymást. Megtalált facebookon, elkezdett likeolni, szinte mindent amit kitettem és ezt hamar meguntam, mivel azt se tudtam kicsoda - annyit csináltam hogy mivel nem volt ismerősöm csak tiltani tudtam. Azóta nem jelentkezett, bár lehet hogy még figyel kamu profilról.
2019. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tiltottam. Csinált új fiókot és arról irkàl. Kifigyeli hogy melyik busszal járok. Erőlködik hogy legalább barátok legyünk. A házunkhoz is tőbbször eljött, hiába lett elzavarva többször is. Hìvohatja a rokonaikat is.
2019. febr. 22. 16:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak próbálom tapintatosan kezelni az ügyet. Öngyilkosságal fenyegetőzik. Korábban pcihiátrián is kezelték ezért talán meg is tenné.
2019. febr. 22. 16:31
 6/6 anonim ***** válasza:

az öngyilkosság tökéletes megoldás egy ilyen esetben...

Kérhetsz távoltartási végzést és akkor a törvény fogja neki tiltani, hogy próbálkozzon

2019. febr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!