Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés
Barátomnak felvetettem még hónapokkal ezelőtt, hogy mi lenne ha lenne közös tetoválásunk, jó ötletnek tartotta meg mondta, hogy ő is szeretne. Majd ma szóba hoztam és mondja, hogy ő már nem szeretne, na ezen én nagyon meglepődtem mert eddig egyszer sem mondta, hogy nem szeretne, kérdeztem tőle, hogy mi okból nem szeretne mégse, amire az volt a válasza, hogy ő már egy éve eldöntötte, hogy nem szeretne semmilyen tetoválást, csak azért mondott nekem igent a közösre mert nem akart megbántani. Ez nagyon rosszul esett, mert ha nem akart már akkor sem amikor én szóba hoztam, akkor miért nem mondott akkor nemet? Meg az is nagyon rosszul esett, hogy amikor ő igent mondott nekem, akkor már rég elvolt döntve, hogy ő nem is akar.
2019. febr. 23. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem kérnék ilyet a páromtól, szerintem nagyon rossz ötlet. Nem esne rosszul, ha visszautasítaná, akkor se, ha később gondolná meg magát.
2019. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Én csak felvetettem neki az ötletet, nem köteleztem rá. És ha rögtön vissza utasított volna és megmondta volna, hogy eldöntötte, hogy nem szeretne akkor sem lett volna semmi baj, vagy ha megbeszéljük, hogy lesz és meggondolja magát akkor sincs semmi baj. Itt azzal van a gond, hogy nem mondta el rögtön, hogy nem szeretne, sőt ha tudta hogy nem akar minek kellett tervezni, hogy kinél fogjuk csináltatni és mikor..
2019. febr. 23. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Megértelek, hiszen úgy érzed, átvágott. Holott, csak nem merte megmondani az igazat. Sajnos vagyunk így, hogy nem akarjuk megbántani a másikat, hol ezért, hol azért, hol a semmiségért... Mert a másik mit szól. Kényszeres megfelelés. :(

Nekem nem esne rosszul, mert én már eleve így állítottam be magam, hogy mondja meg egyértelműen, ne köntörfalazzon, nem bántódok meg semmiért. Nyilván van ey határ, ez a tetkós dolog nem az, mert én sem szeretnék, se közöset, se egyedülit.

2019. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Igen azt érzem, hogy becsapott. Én szeretem hogyha rögtön az igazat kapom és nem a hitegetést. Meg itt nem csak az volt, hogy oké lesz közös, hanem már arról beszéltünk, hogy kinél fogjuk csináltatni, mikor és már arról is esett szó, hogy mit fogunk. Szóval ha tudta, hogy nem akar akkor nem kellett volna ezekkel elhitetni azt, hogy ő is szeretne.
2019. febr. 23. 21:37
 5/8 Karena26 ***** válasza:
50%

Egy közös tetoválás a barátoddal eleve nagyon rossz ötlet. Kb olyan, mintha megkérnéd a pasid kezét. Ez nem szokták csípni...

Ő pedig biztosan belelkesült anno, mikor anno felhoztad, de azóta ellobbant a láng. Vagy csak gondolta, hogy neked is leesik majd, hogy milyen rossz ötlet...

2019. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Bármikor szakíthattok, hülyeség a közös tetoválás!

Nem akar és kész, nem tudom miért kell hisztizni egy ilyen semmi dolgon.

2019. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Gyönyörűen megmondod, hogy nem esett volna rosszul, ha nemet mond egyből a közös tetkóra. Kérdezz körbe a barátnőid között, ők is ezt fogják mondani...

... ehhez képest, egy csomó nő úgy alkalmaz ilyenkor lelki terrort, hogy fel sem tűnik neki. Nekem is akart 2 barátnőm, megmondtam, hogy nem akarok, erre jött a "biztos nem szeretsz" szöveg és pár hasonló finomság, durcival megfűszerezve.

2019. febr. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kakaduvagyok válasza:
Dobd ki a p!csába. Nem érdemel meg téged, te jobb vagy ennél!:) ha nem akar tetkót, akkor mehet amerre lát! Írj privibe ha gondolod,bármilyen tetkót megcsinálnék érted :)
2019. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!