Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért egyre gyakoribb jelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre gyakoribb jelenség többdiplomás, helyes pasiknál, hogy mulyák?

Figyelt kérdés

MSc diplomámat csinálom, mellette dolgozok egy nagy multinál pénzügyi-számviteli területen. Kezdeményezni nem szoktam, de szoktam "kedves" lenni, ilyen "tetszel nekem te idióta, vedd már észre" indíttatással.

Azt veszem észre, hogy sok férfiben rengeteg szorongás és frusztráció van, komolyan csak a bunkókkal lehet manapság ismerkedni?

Próbálom ilyenkor az önbizalmukat növelni, ebédnél mondom, hogy azért le a kalappal, hogy itt meg ott is tanultak, ezt meg azt is elérték, de kb. csak rontok a helyzeten, jobban zavarba jönnek.

Nem igazán értem, hogy mi játszódhat le ezekben a pasikban, azt megértem, ha valaki kicsit megszeppen egy szép lánytól, (egoista pitsa vagyok, amúgy is csúnya vagyok, mit képzelek magamról, tudom-tudom) na de ennyire?



2019. febr. 23. 22:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem a diplomától függ.
2019. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%

Jó lenne, ha a kis mikrokörnyezetetekből nyert mintátok alapján nem általánosítanátok, és nem írnátok ki ilyen kérdéseket, mert rohadt unalmas. Én speciel rengeteg nagypofájú, műmájer diplomást ismerek, mégsem írom ki, hogy "Miért egyre gyakoribb, hogy nagypofájúak a diplomás pasik"...

Biztos van bunkó PhD diplomás pasi is, biztos van 5 diplomás mulya lány is, van mindenféle ember.

Ha ennyire zavar, akkor keresgess tovább, vagy ha fontos neked, akkor próbáld meg feloldani őt, légy kedves, nyitott és kitartó.

2019. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
0%
Egoista pitsa vagy mit képzelsz magadról? Jó kiéhezett lehetsz ha ilyen sokaktól akarsz valamit, ráadásul munkahelyen. Úgy tűnik azért megse vagy egy akkor főnyeremény ha senkinek se kellesz.
2019. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nem lesz elég a kis zárójeles rész, és valami frusztrált pasi betámad.

Szoktak fiúk próbálkozni, csak pont nem azok, akik kellenének. Ja, "sokaktól akarok valamit", valóban. :D

Az nem nagyképúség, hogy tisztában vagyok magammal. Tudom nektek az lenne a legjobb, ha minden lány szűz lenne és kisssebbégi komplexusos. :D

Kiéhezve meg aztán pláne nem vagyok ;)

2019. febr. 23. 22:28
 5/33 anonim ***** válasza:
14%
Jó tudni hogy nálad is minimum többdiplomásnak vagy mesterdiplomásnak kell lennie egy férfinak, mert annál alább nem adsz
2019. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ezt hol írtam? Másold be kérlek. Ha ilyen körökben mozgok, nyilván többségben lesznek a diplomások.
2019. febr. 23. 22:38
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
10-20 éve hány többdiplomás pasit ismertél, hogy statisztikailag helytálló következtetést tudsz levonni?
2019. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
54%

"mert annál alább nem adsz"


És? Az ő dolga.

2019. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
29%
Mert tudatosabban kezdenek el élni.
2019. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
70%

Csak egy tippem lehet: tapasztalatlanság.

A legszebb fiatal éveiket tanulásra fordították, a bulizás, csajozás minimálisabb mint másnál.

Versenyistálló gimi: non-stop tanulás, hajtás a minél jobb emelt érettségikre, hogy Corvinusra, BME-re, SOTE-ra bekerüljenek.

Egyetem: még durvább hajtás a jobb GPA-ra, hogy jó msc-re bekerüljenek, jó ösztöndíjakat kapjanak.

Sokan nagyon túlvállalják magukat, erasmus, több bachelor vagy msc egyszerre, mellette még gyakornokoskodás is.

Na ezek a srácok 24-25 évesen bekerülnek egy eddig nem éppen szétszexelt, maximum széttanult élettel egy multihoz, elkezdenek élni, akár az sincs kizárva, hogy szüzek, hiába helyesek. Ez adhat okot a szorongásra.

Zsófika meg Józsika a hármas érettségije mellett szétbulizta a gimis éveit, minden pénteken, szombaton a városban lógtak, 14 évesen már pettingeltek, 16 évesen már szexeltek, csináltak egy okj-t, közben kavartak a fél munkahelyükkel. Nekik nyilván semmiség 25 évesen kezdeményezni, már-már kiégtek. Mindenki eldöntheti, hogy melyik a jobb út.

Persze ez csak egy tipp, felesleges általánosítani, simán lehet, hogy valaki 50 diploma mellett szívtipró/pasifaló volt, vagy 8 általánossal 30 éves szűz.

2019. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!