Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan esik ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esik ez rosszul?

Figyelt kérdés

Lassan másfél hónapja szervizben van az autóm, így vagy gyalog, vagy biciklivel járok dolgozni. A párom autója ugyancsak rossz volt, de már a múlthéten kész lett, azóta otthon áll nála a garázsban, mivel ő a munkás autóval jár. Sokszor rám bízta már,, tehát nem félti vagy bizalmatlan.


Nekem kiderült, hogy porcleválás van a térdemben, nehezen tudok menni is, aludni is alig tudok, de elnézi, hogy sétálok vagy biciklizek, de azért sajnál, hogy milyen rossz lehet, meg gyógyuljak meg hamar...


Nemsoká összeköltözünk, ő elakarja adni az autójat, mondván elég lesz az enyém a családba. De az biztos, hogy ezek után én oda nem adom majd neki, ha neki most eszébe se jut, én meg elkérni biztos nem fogom az övét. Feszt kérdezi jobb e a lábam ,de nem gondolkodna kicsit sem..


2019. febr. 25. 17:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Elmeny lehet veled kapcsolatban elni... melled egy gondolatolvaso kell, nem par. Felnott emberek kommunikalnak. Kimondjak hogy x dolgot y ok miatt szeretnek. Nem passziv aggresziven jatszmaznak mikozben arra varnak hogy a masik kiolvassa a gondolatait.
2019. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Tehát az én hibám, hogy nem mondom ki, hogy add már ide az autót, hát nem látod hogy alig tudok járni? :)

Persze az normális, hogy neki eszébe sem jut.

Rendben. Ez is egy felfogás.

2019. febr. 25. 17:11
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
És megmondtad neki, hogy szeretnéd használni az autóját, vagy azt akartad, hogy olvasson a gondolataidban, mint valami idióta játszmázós pitcha?
2019. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%
Én odabökném neki,hogy kössz hogy sajnálsz,de ha neked ott áll az autó amit nem használsz,miért nem adod oda hogy könnyebben el tudjak jutni A-ból B-be.Erre mit mondana ? Mert ha csak hümmög-hámmog,akkor el ne adja,mert én se adnám oda neki ezek után az enyémet :)
2019. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Nem, megmondtam neki, hogy nem kell sajnálnia, orvoshoz sem kell elvinnie, elmentem szépen egyedül. :)

1 hét alatt nem jutott eszébe, nehogy már én kérjem el.

2019. febr. 25. 17:14
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Jeszus, mint valami 14 éves kis csitri. De igen, ha akarsz valamit akkor nyisd ki a szád és kérd el, ne arra várj, hogy majd magától kitalálja, ez így működik.
2019. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Rendben, akkor essen rosszul, sertodj meg, jatszmazz es majd nezd meg hova jut a kapcsolat. Összekoltozesig nem igazan. 17-18 evesen kulonben sem kene meg felnottesdit jatszani. Legalabbis a kerdes alapjan ezt a kort tudtam beloni hozzad.
2019. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
Hát igen én is azt látom hogy jobb sajnáltatni magadat itt mint hogy kinyisd a szád. Egy normális kapcsolatban a felek beszélnek és nem azt várják hogy a párjuk gondolat olvasó legyen. Ő aggódik érted te meg a háta mögött szépen lehordod hogy nem jut eszébe egy olyan dolog ami lehet hogy nekem se jutna. Ha eddig nem voltál hajlandó akkor maradj csendbe és ne nyavalyogj viseld a fájdalmat és sétálj. Ennyi.
2019. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megkaptam amit akartam. Valószínű nektek az a normális kapcsolat, hogy elnézem ahogy a másik szenved pedig tudnék segíteni, de eszetekbe nem jutna. Elfogadom. :)


A személyeskedést pedig nyugodtan megtarthatod, nem veszem magamra, számomra csak néhány betű vagy, nem fogsz a sértegetéseddel semmire sem menni. :)


Azt gondolsz amit akarsz, számomra akkor is rosszul esik, hogy ez sajnos eszébe sem jut.


További szép napot! :)

2019. febr. 25. 17:26
 10/31 A kérdező kommentje:

Ez a vélemény inkább titeket minősít, mert én azt gondolom hogy ezt nem kérnem kellene, hanem magától értetődőnek kellene lennie. :)


Nem várom, hogy gondolatolvasó legyen, de ahogy elnézem a férfiaknak meg sem fordul ez a fejében. :) szép..

2019. febr. 25. 17:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!