Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is úgy látja hogy tönkrete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy látja hogy tönkretette az Internet az ismerkedést, mert királylányt csinált az unalmas ronda kibírhatatlan stílusú lányokból is?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 11:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
11%
Van a dologban valami, ezt több lány ismerősöm is elismeri. (Persze, itt többségében támadni fognak majd.)
2019. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%
Rengetegen ismerkednek egyetemen még mindig.
2019. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Saját bevallásod szerint tőled az életben is sikítva menekülnek a nők. Ezek után nem mindegy? Főleg, hogy rólad írásban is pillanatok alatt lehull az álarc, a valódi személyiséged "arcát" pedig, az itteni összvéleményt alapul véve ugyanolyan undorítónak tartják a nők, mint a fizikai megjelenésedet.
2019. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%

Ja, hogy itt az a "királylány", aki nem áll le minden dagadt, ronda, csóró alkoholistával, aki csak meg akarja dugni?

Így már értem.

2019. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
8%
#4 Nem! Az a királylány aki a smink és a "túl jó" önmagáról készített képek miatt azt hiszi hogy mennyire menő és ő van egyedül a világon akit meg lehet k*#ni.
2019. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Miután olvastam az elōbbi kérdésed, amit magadról írtál, nincs mit hozzászólni.

Esetleg annyit, hogy nézz tükörbe, mielōtt másokat kritizálsz. Téged is az internet tett ilyenné?

2019. febr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Rockarc ***** válasza:
93%

Az internet teged tett tonkre, mert nem tudod arra hasznalni, hogy tobb legyel, vagy jobb legyel altala. Igazabol a kretenseged eled ki rajta, ami meg tinedzser korban talan meg betudhato egyfajta lazadasnak, polgarpukkasztasnak, kesobb ez mar csak a nyomorek ember utolso szorakozasa. Probalj meg melyebbre sullyedni, szerintem nem fog menni.


42F

2019. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Mindegyik királylánynak érzi magát a rengeteg netes udvarló miatt, ez a trend.


Amúgy én nem megdugni akarom őket, hanem egy szerető kedves barátnőre vágyom.


Igen, vannak alkoholproblémáim és nem vagyok adonisz sem. És?


Rengeteg csúnya nőnek is van pasija.

2019. febr. 26. 12:12
 9/31 anonim ***** válasza:
94%

4-es jól írja.


Tehát micsoda dolog az,hogy csóró,dagadt,nulla egzisztencia és nulla önállósódás mellett,hogy hogy nem akarnak ,,veletek" k_rni a szexi nők.


Ez lenne a lényege.


Még mindig ez a jobb 5-ös legalább az a nő TESZ magáért,addig balázskák a rinyáláson kívül mit tettek azért,hogy kelljenek a nőknek?

2019. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Nem a szexi nők nem akarnak velünk lenni, hanem egyik sem...


Mert a csúnya lányok egója is fel lett az égbe lökve az internetes udvarlás miatt.


A szingli férfiak száma is felrobbant az Internet korszak óta.


Én meg rengeteget tettem érte hogy legyen nőm, nagyon sokat próbálkoztam náluk.

2019. febr. 26. 12:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!