Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 feletti nőknek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nőknek milyen korosztályú férfiak tetszenek leginkább?

Figyelt kérdés
20-as 30-as 40-es esetleg 50-es?
2019. febr. 28. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

33 vagyok. Tehát mondjuk ideális esetben 33-50-ig max mondjuk.

A párom 40 éves.

Nekem fiatalabb semmiképp. Ha csak szellemileg nem múlja felül az én szintemet. Szeretek egy pasira felnézni ;) és óriási csalódás ha buta... ezért írtam az “ideális esetet”, de az élet már eddig is okozott meglepetést, így fenntartom a rám gyakorolt hatásban rejlő lehetőségeket - ha nem lenne párom trmsztsn. ;)

2019. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

30-40


36N

2019. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Beszélgettem egy 38 éves nővel, akiről egyébként senki sem mondaná hogy annyi, simán letagadhatna 10 évet. Ő azt mondta nekem hogy én 30 évesen a korom miatt túl fiatal vagyok hozzá, neki inkább 40-től felfelé férfi a férfi.
2019. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
1: Férfiként mindig is érdekelt mit jelent ez. Mit értenek a nők "szellemileg felülmúlja a szintemet" alatt? Fejben oldja a differenciál egyenleteket? Ez jön a korral? Vagy mégis mire gondolnak? A kedvencem amikor egy 30 éves nő mondja az 50 éves férfira, hogy "milyen okos!". Csak mert 50 évesen már el tudja magát tartani és van némi félretett vagyona. Azt nem nézi, hogy a 25 éves férfinak 25 év múlva talán több is lesz, tehát nem okosabb az 50 éves, csak 25 évvel több ideje volt!
2019. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos társadalmilag megszokott lett, hogy a nő mindig legyen fiatalabb... Nincs semmi köze ennek a szellemi szinthez, egy bizonyos kor után, már sokat nem váktozik szellemileg az ember... Ez csak egy tipikus megszokott baromság, a nőknek nagy az egójuk, valamint régebben elég durván elvoltak nyomva és az időseb "urak" mindig fiatalabb, csinos lányt választottak maguknak, mert a nőknek nem volt semmi beleszólásuk a házasságkötésbe, most már más a helyzet, de a régi fiatalabb nő, idősebb férfi hagyomány megmaradt és társadalmilag még mindig ez az elfogadott a nők szemében
2019. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

#4 , bar nem hozzam intezted a kerdesed, de en is beletartozom a noK kategoriaba, igy reagalnek.


A parom 42 eves, jogasz de kozbeszerzessel foglalkozik es jogasz letere nagyon jol megy neki a matek, 5 nyelven beszel folyekonyan, estenkent olvas, biztos vagyok benne h 25eve is olvasott es 25ev mulva is fog. Benne van a top 3 legokosabb ferfiban, akihez valaha kozom volt, a masik 2 orvos es jogasz volt. En kozgazdasz vagyok, csak 3 nyelvet beszelek, o vezeto, en csak asszisztens, (bar kihagytam jo par evet szulesi szabi miatt), nagyon elvezetes beszelgeteseket folytatunk evek ota, neha konnyesre rohogom magam a poenjain,pedig nem vagyok egy konnyen kacagos tipus sajnos. Nekem ez az az "okossag" muveltseg, eszbeli differencia "felfele" amitol jol erzem magam a kapcsolatomban, abszolut felnezek ra, nem sztarolom, de huz felfele. Valoszinuleg en meg az erzelmi stabilitast nyujtom neki, ami a ferfiaknak viszont nem jon annyira konnyen. Amikor egy no azt mondja h jo felnezni a masikra, valami ilyesmire gondolhat. Velem egyidos exem soha nem jelentett szellemi kihivast, temak nagy resze lekorlatozodott a hetkoznapi tortenesekre, nem nagyon volt nyitott a vilagra v fejlodesre, nem volt ra igenye. Vele is meg voltunk de valami hianyzott, talan pont ez, h jokat beszelgessunk, barmilyen temarol.

2019. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34 vagyok, nekem most például 30-tól 40-ig.
2019. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6, de írod is, hogy biztos vagy benne, hogy 25 éve is olvasott. Tehát ez nem azért jön, mert idősebb valaki. :)
2019. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyetertunk. Valaki azt mondta azert tetszik nekunk az erettebb ferfi mert tobb ev elonye van,a fiatlabbal szemben.


Egyreszt a parom 6evvel idosebb, szerintem belefer kategoria, masteszt ha valakinel a muveltseg pl elony, azt nem a felnott eveiben szedte magara hanem egeszen kiskora ota. Az egzisztenciat pedig szerintem csak az anyagias nok nezik. Szamomra fontosabb h valaki mennyire eletkepes, ertsd ha ugy adodik es szukseg van ra, ketten egyutt kepesek vagyunk-e elorebb jutni anyagilag es erre viszont jo pelda h h elt eddig, milyen vegzettsege, jovokepe van, a keresete x szazalekat felrerakja v elkocsmazza ahogy eddig is.

Plusz a legtobb 30as no eletvitelben nem ott tart ahol a 20as ferfiak, ha van gyereke azert, ha nincs akkor meg altaLaban azert mert nyugodt csaladi eletre vagyik a kovetkezo ferfival, amibe beleferhet a sport,kirandulasok de nem a heti tobbszori tarsasagi elet.

Eleve a mi korosztalyunk nagy resze csalados, sot a 30as szingli ferfiak nagy resze is csak azert megy szorakozohelyekre h hatha ott talal valakit.

Inkabb korban felfele keresgel az ember lanya.

2019. márc. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akik leginkább tetszenek: 25-28.

Akik ideálisak a társadalom szemében: 32-36.

Akik legtöbbet próbálkoznak :45-60.

2019. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!