Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedéskor hanyadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor hanyadik randin mondjam el a lánynak hogy alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés

lányok, titeket sokkolna ez az információ mondjuk a 2. randin?


csevegnénk aztán egyszercsak kicsúszna a számon hogy én egyébként alkoholista vagyok, erről tudnod kell, ha velem kezdesz...


F/28


2019. febr. 28. 21:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az vagy, nem kell elmondani, lehet azt látni.
2019. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Látszik az emberen. Alkoholistával nem is kezdenék.
2019. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Akkor ennyi volt, aki alkoholista az így járt? Ne akarjon normális életet?


Gyógyulóban vagyok, máshogy akarok élni.

2019. febr. 28. 21:49
 4/30 anonim ***** válasza:
84%
Először gyógyulj meg, az az első dolog.
2019. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Az alkoholizmus egy életen át kísér, csak lehet józanul is élni. Én már hordozni fogom ezt a betegséget amíg élek.


Viszont ma már nem vedelek, nem úgy élek mint régebben, amikor naponta leittam magam 1 liter töménnyel

2019. febr. 28. 21:51
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod, abszolút magad mögött tudod hagyni.
2019. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha már évek óta nem iszol, akkor ne így mondd el, hanem inkább úgy, nem iszol már egyáltalán alkoholt, mert régebben gondod volt vele.
2019. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nagynéném házassága és a két gyerekük mentális egészsége az alkoholistává vált férje miatt ment tönkre, amúgy nem ilyen volt megismerkedésükkor, de egy munkahelyi probléma miatt az italhoz nyúlt, és onnan nem volt megállás. Nem kezdek alkoholistával.
2019. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%

Ha gyógyulófélben vagy, nem azzal indítanék, hogy alkoholista vagy.

Mondd azt, hogy volt egy ilyen problémád, de minden erőddel azon vagy, hogy túllépj rajta, jelenleg xy ideje vagy tiszta, és jobbnak látod, ha ezt elmondod.

De amúgy kiszúrni ha valaki olyan brutál módon alkoholista. Nálunk is van a családban, volt egy élettársi kapcsolat (+gyerek) akit másik nőért hagyott ott, de apai feladatait ellátja, jónak tűnik a már soksok éves új kapcsolata is. Oké, nem a legjobb példa, de piának nem volt hozzá köze, hogy elváltak útjaik.

Nincs minden veszve. Vannak olyan nők, akik szeretnek megmenteni és ők is mindent megtesznek a sikerért. Ilyet keress, ne olyat, aki visszahúz.


Sok sikert!

2019. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

1,5 évet nem ittam egyáltalán alkoholt, 2 hónapja "visszaestem", azóta csak alkalomkor iszom (buliban)


Zugivás nem volt azóta, se részegeskedés.

2019. febr. 28. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!