Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki kedves, az már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kedves, az már hülye is?

Figyelt kérdés

Biztos nekem van valami pech szériám, de amióta újra ismerkedek, minden sráccal úgy járok, hogy több vasat tart a tűzbe, vagy pár hét-hónap után lelép, meg ilyenekkel jönnek, hogy "nem a te hibád, az enyém", "olyan kedves vagy, nem akarlak megbántani", meg hogy nem megy nekik a komoly kapcsolat, pedig az elején még azt akartak.


Türelmes vagyok, de nem értem, miért nem lehet nyílt lapokkal játszani az elejétől? megmondani, hogy figyi, közben azért még mással is ismerkedni fogok, vagy hogy nem akarok komoly kapcsolatot most, akkor teljesen rendben lenne minden. Miért raboljuk egymás idejét?


2019. febr. 28. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek csak lerázós dumák te is tudod, vagy nem jöttél be nekik eléggé, vagy találtak idő közben jobbat. Nők is ugyanezt csinálják amúgy. Az meg hogy kedves vagy egyáltalán nem baj.
2019. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!