Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szobát kibérelni?

Figyelt kérdés
Hol tudnék 18 év alatt szobát kibérelni ha esteleg mar velem egykoru 16 éves tudot mar kibérlni hotel vagy motel szobát akkor hol ? Kerlek írjatok helyeket ahol kitudnék bérelni egy szobát 18 év alatt

2019. febr. 28. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
A világűrben ? Mert helyiséget nem írtál, de valószinűleg pesti lehetsz mert azok hiszik magyarországnak az az eleje és a vége .. Amúgy otthon nem lehet dugni vagy mi ?
2019. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Budapest, amugy nem alkalmas nekem se se neki hogy otthon szexeljunk mert nalam mindig itthon van valaki nal meg a nagymamája van otthon mindig ezert kellen egy szoba ahol szexhelhetnénk!
2019. febr. 28. 23:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Búvóhelyekre keress rá, vagy marad a kocsi, park, haver lakása, otthoniak elküldése, lépcsőház, stb.
2019. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nektek megér fejenként 5 ezret egy szex... Lehet azt csendben is, ha nem papírvékonyak a falak senkit nem fog zavarni.
2019. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Nekem az utolsó csajom Pilisvörösvári volt, a Kacsatónál szexeltünk úgy, hogy nem volt a legvédettebb hely :D

Szóval ha valaki arra járt volna, marha könnyen ránk láttak volna.

Volt is rá példa egyszer, hogy két kiskölyök ott körözgetett bicajjal végül. Olyan 14-15 évesek lehettek.

2019. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
bármilyen szálláskereső oldalon, de komolyan. De nem lesz olcsó buli, rá fog menni a zsebpénz. Viszont ha a problémák önálló megoldása ilyen szinten nem megy( ami tényleg egy "szállások budapest" keresés az interneten), akkor lehet, hogy egyéb programokat kellene kitalálnotok együtt.
2019. márc. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtókra feltalálták a zárat! Valamelyikőtöknek csak van olyan kapcsolata a szüleivel, hogy átbeszélje a témát. Ha nincs, akkor pettingezzetek, de azt is zárt ajtók mögött. De mivel ilyen egyszerű problémát sem tudtok együtt megoldani, inkább várjatok a szexszel. Gumit használjatok mindenképp.
2019. márc. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kisebb panziókban általában adnak ki szobát pár órára. Persze nem papíron futóan...Épp' ezért szerintem nem is fogják megkérdezni,hogy hány éves vagy, esetleg csak akkor, ha nagyon fiatalnak nézel ki.

Kb ahogy írták is, 5.000,-Ft-ért kaptok szobát. Ne a belvárosban nézelődj, de ott, ahol egy éjszakári is hirdetnek szállást, érdeklődhetsz. De ne telefonon, arra biztos nemet mondanak. Menj be, de. 10 után, és kérdezz ár,hogy pár órára szeretnél szobát.


Én voltam ilyen helyen többször is, mi is így tudtuk megoldani a találkozóinkat.

2019. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!