Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ezt álcázzátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ezt álcázzátok?

Figyelt kérdés
Amikor barátnőtök van és elmentek egy társaságba ahol csodás más női egyedek vannak akiket bemutatnak nektek és valahogy mindig azt látom hogy látványosan szebb a másik nő mint a barátnő de olyan leszarom a ferfi stílusa. Nem arról van szó hogy látványosan nézze és a barátnő felfigyeljen erre, hanem az a furcsa hogy ilyenkor annyira közönyösek a férfiak. Mégha a másik nő kedves szép. Most kedvesnek miért nem lehet lenni pasik? Ez nem megcsalás. De kb már ez a bunkó észre sem veszem viselkedés. Féltek hogy megver az asszony?

2019. márc. 1. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Védekezési mehanizmus. Távolságtartó módszer.

Nem a legintelligensebb.

Én büszke vagyok a páromra, hogy gáláns lovag és jófej minden nővel. Megbízom benne mert tesz róla, hogy ez így legyen... ;)

Szerintem ez a menő.


Nővérem is mesélt egyszer egy (színházi világ) fickóról aki minden nővel flortölt, kedves és udvarias volt, de ha megjelent a felesége azzal úgy bánt, mint egy királynővel... azóta tetszik ez a pasis hozzáállás...

2019. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

"De kb már ez a bunkó észre sem veszem viselkedés. "


Miért járna más bánásmód neked? A szépség meg relatív.

2019. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem , csak ez a normális ha nem más nőket bámulunk ha van sajátunk. Most csak nem áll neki egy számára idegen nővel trécselni a barátnője előtt , vagy akár nézegetni hogy a lány hiuságát nővelje.
2019. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is a szépségen hanem a kedvességen a hangsúly. Még jó hogy legyen kedves attól még lehet barátnője. Te nem a kedves embereket szereted?
2019. márc. 1. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Ami az érdekes, hogy ha barátnő nélkül van egy passas és nincs nője tehát egyedül van akkor már azért le lenne szólva hogy mért mert rám nézni.. A nőknek csak akkor vagy érdekes ha van valakid, mert bennük van a szedjük el a másiktól féle ösztön.
2019. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg ez a viselkedés lenne a normális, amit te kifogásolsz. Kit érdekel ki mennyire jobb nő, vagy tartja magát annak? Most mit jópofizzon idegen nőkkel, ha ott van a barátnője akkor meg főleg ne.
2019. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha meg a Te pasidról lenne szó és ilyen viselkedést tanusítana mint amit írtál, akkor meg ki lennél rá akadva mert rögtön többet gondolnál
2019. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Akinek párja van az elve magasról tesz más nőkre. Ez nem álcázás.

Egyszerűen csak totál nem érdekel hogy az a másik nő csinos-e vagy kedves-e. Fel sem tűnik mert annyira nem foglalkoztat ha van barátnőm.

Amúgy meg ebből a kis irományból rohadtul nem jön le hogy te kedves lennél. Inkább egoista pcsa aki azt hiszi minden nőnél jobb.

Nyilván azért vagyok a barátnőmmel mert jobbnak tartom más nőknél. Az hogy most van egy másik nő akinek nagyobb a melle vagy jobban tud bájologni egy kis figyelemért doszt nem hat meg.

2019. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!