Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, ha ezek utan mar nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha ezek utan mar nem keres?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel.Kb 3-4 het utan felvettuk a kapcsolatot messengeren is,es mivel mar nem volt lehetoseg eloben komunkalni,ezert ott folytattuk.Folyton O irt,en mindig csak vartam a sult galambot..nagyon jo volt beszelni vele,de valahogy a buszkesegem nem engedte hogy en is keressem ot hasonlo intenzitassal.Mukodott ez kb 1 honapig.kb 50bol 2x ha irtam.Aztan elkezdett egyre kevesebbet irni es egyre kevesebbet keresni...Meg folyatamatosan kert kepet rolam,es meg nem kuldtem neki sokaig...(kb 2 regi kep van rolam fbon).. Lehet hogy a viselkedesem is kozrejatszott hogy nem keres mar,vagy talalt valaki mast? Esetleg nem erdeklem mar?
2019. márc. 2. 18:09
1 2
 1/11 marcipántea ***** válasza:
100%
Nem tesz jót egy kapcsolatnak sem (legyen az baráti vagy párkapcsolat), ha az egyik fél folyton többet fektet bele, mint a másik. Jól tud esni, ha látod, hogy nem egyoldalú a dolog, a másik is legalább annyira figyel, keres, szóval érthető, ha egy idő után “észrevette magát”.
2019. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Engem nagyon is erdekelt :(...
2019. márc. 2. 18:17
 3/11 anonim válasza:
100%
Te jó hülye voltál.
2019. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
AZ!
2019. márc. 2. 18:37
 5/11 A kérdező kommentje:
De egyebeknt ugy ertettem azt hogy 50bol 2x irtam,hogy 50bol 2x kezdemenyeztem en a beszelgetest kettonk kozul,de amikor keresett,akkor en mindig valaszoltam,es ugyan ugy erdeklodtem mint O..
2019. márc. 2. 18:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"büszkeségem nem engedte."

...

...

???

Mi van?

2019. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A büszkeséged miatt folyton olyan jelzést küldtél hogy nem érdekel annyira hogy kapcsolatot keress vele és most meg csodálkozol hogy ő is vissza vett? Ne csodálkozz ha most leépít. Miért érdekelnéd ha ő azt hiszi hogy nem érdeklődsz iránta? Nem csak lehet, hanem biztos hogy a "viselkedésed játszott közre". Előbb utóbb pedig talál mást.

31/N

2019. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Rockarc ***** válasza:
100%

Tipikusan igy viselkedik valaki, ha egyszerre sok emberrel beszelget. Nem erzi igenynek, hogy rairjon a masikra, hiszen mar tobb masikkal is irogatott. Nem eleg komolyan gondolni, ugy is kell tenni, mint akit komolyan erdekel a masik.


Te ezt a reszt kihagytad. Ha valtoztatsz rajta, akkor tedd meg amilyen gyorsan csak tudod. De szerintem ez a hajo mar elment, nem fog benne hinni, hogy te is akarod a kapcsolatot. Konkretan azt hiszi, hogy kidobott egy honapot az eletebol, es ezt te hitetted el vele.


42F

2019. márc. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos.


A helyzet rémesen egyszerű: azzal, hogy hosszú hetekig nem vetted a fáradtságot, hogy ráírj, azt kommunikáltad szerencsétlen pasi felé, hogy abszolút nem érdekel mi van vele. Emberből van ugyanúgy, mint te: neked is kell a pozitív visszajelzés, hogy ő keres, neki is, hogy te keresed.


A fotóküldés az más kérdés, azt ki kell érdemelni és nyaggatással, vinnyogással nem fogják :P De azt is lehet kommunikálni úgy, hogy ne visszautasításnak érezzék.

2019. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
4 honapja nem beszeltunk kb.. Kerestem a napokban,de O mar nem ugy valaszolt mint regen :(..
2019. márc. 3. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!