Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Film, vagy valóság? Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Film, vagy valóság? Létezik olyan, hogy egy nő és egy férfi "csak úgy" elkezdenek beszélgetni egymással az életről és a gondolataikról, és ennek a beszélgetésnek a hatására felmerül bennük, hogy találkozzanak?

Figyelt kérdés
56F
2019. márc. 5. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2019. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

van. Nálam is volt, hogy csak úgy elkezdtünk dumálni és pár perc után rájöttünk, hogy baromira jól megértjük egymást és utána órákat dumáltunk újra és újra.

Olyan is volt, hogy egy buliban haverom elhozta az új barátnőjét és én több időt töltöttem a lánnyal, mint a haver, majd a végén szakítás lett miattam belőle

2019. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezt hívják ismerkedésnek...
2019. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Wut?

Ha nem találkoztak még, akkor hogy kezdenek beszélgetni?

2019. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

"Hát például úgy, hogy az egyik kérdező azt írja az egyik válaszolónak, hogy (...)"

Ez nem beszélgetés, ez levelezés/chatelés. "Beszélgetni" élő szóban lehet.

2019. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze. Szerinted hogyan szoktak ismerkedni az emberek? :)
2019. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

-- Ez nem beszélgetés, ez levelezés/chatelés. "Beszélgetni" élő szóban lehet. ---


Szemantika a KEDVENCEM :)))


Az ajtó és az ablak tök egyformák.

A különbség a kettő közöt annyi, hogy az ajtó leér a földig :)

2019. márc. 6. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!