Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt az emberek hogy minden egyedülálló férfi álma egy barátnő?

Figyelt kérdés
miért nem fér bele a valóságképükbe hogy nem minden férfi igényel barátnőt?
2019. márc. 6. 08:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Mert a legtöbb egyedülálló férfi álma egy barátnő...
2019. márc. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Mert az ember szocializált társas lény.Mindenki a boldogságot kutatja.Amit te irtál azt én magam sem tudom elképzelni.27f
2019. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A boldogsághoz nem kell társ, az egy tudatállapot, amit egyedül is el lehet érni.
2019. márc. 6. 08:06
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

#3

Így van. Engem is folyton cseszegetnek.

Azért hiszik ezt, mert az egójuk rabja, és képtelenek felfogni, hogy a saját nézőpontjukon kívül más nézőpont is létezik.

2019. márc. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem minden férfi igényel barátnőt, de te igen. Hiába próbálod az ellenkezőjét magyarázni, megveszel, hogy legyen valakid, ezt több tucat kérdésed bizonyítja.
2019. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
ps4-nek jobban örülnék
2019. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
...kérdi a csávó, aki naponta legalább 3 kérdést tesz fel, amiben arról rinyál hogy neki miért nincs barátnője. Oké.
2019. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
...és elhordja enni meg inni a nem barátnőjét, aki még le sem fekszik vele.
2019. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha az egy tudatállapot,akkor mi a s#zarért nem alkalmazod ezt a tudást?A napi 8 kesergős kérdésed nem azt feltétetelzi,hogy.olyan jól megvagy egyedül.


Mert ha nem is minden,de a legtöbb férfi,hogy remeteként,társ nélkül élje le az életét.Persze kivételek mindig akadnak.

2019. márc. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
# 9 eggyel kevesebb állítmányt találtam, mint kéne
2019. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!