Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten élőben hol lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten élőben hol lehet, érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én bárhol nézem mindenhol öntelt szétsminkelt csajok vannak akik otthon a családi ház tetőteréből vagy panel fürdőszobából csücsörítve várják, hogy megjelenjen valami Budai milliomos lovag és elvigye őket egy körre. Az alatt rád se köhög. Ezt látom.


Volt, hogy próbáltam leszólítani lányokat de kiröhögnek, otthagynak, elmennek. Ha nem azzal kezded, hogy fizetsz nekik vagy nem vagy valami nagymenő a környéken vagy a sulijában akkor rád se bagózik.

Sokáig vidéken éltem, most budapesten.

Itt volna a lehetőség az ismerkedésre de nem megy. Nem találom a megfelelő "normális" "reális" helyeket. Ahol nem öntelt megközelíthetetlen szelektív nők vannak hanem olyan átlagos normálisak. Lehet budapesten nincs ilyen.


2019. márc. 6. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
incels.is
2019. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pl Morrisons 2-be úgy láttam egyáltalán nem ilyen lányok járnak, mint amiket leírtál. Olcsóbb bárok, romkocsmák, eldugottabb / kevésbé népszerű szórakozóhelyek is megfelelőek erre.

De az is lehet, hogy az olyan lányok akikre te hajtasz nem is járnak bulizni szóval kávézók, sütizők is jók lehetnek.


20/l

2019. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!