Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elvárnátok, hogy a (majdani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elvárnátok, hogy a (majdani) feleségetek valamilyen formában felvegye a neveteket, vagy legalábbis rosszul esne, ha nem tenné?

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem esne sehogy se, ha szeretné felveszi, ha nem szeretné akkor nem veszi. Én nem tudok ennek jelentőséget tulajdonítani.
2019. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pasikat ez egyáltalán nem érdekli!
2019. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
én kifejezetten nem szeretném, hogy felvegye. minek hívjanak minket ugyanúgy vagy legalábbis hasonlóan? neki van egy vezetékneve és nekem van egy. ennyi. akik ragaszkodnak ehhez általában így akár "megbillogozni" az asszonyt, hogy még a földhivatalban is kiderüljön, hogy ő márpedig házas. merthát a jeggyűrűt le lehet venni..
2019. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akartam, nem érdekelt. A páromat sem érdekelt ilyesmi.

Párszor úgy értetlenkedtek végette hivatalos helyen.

2019. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem érdekel.
2019. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít.
2019. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem is szeretném.
2019. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyjából egyöntetűek a válaszok, ez jó.

(Egy másik kérdés alatt a közös gyerekek vezetéknevével kapcsolatban alakult ki dráma.)

2019. márc. 6. 23:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok megnősülni, de amúgy hidegen hagyna ez a név dolog.
2019. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!