Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakkal kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakkal kapcsolatban miért nem elfogadott dolog, hogy megválogatják kivel akarnak összejönni?

Figyelt kérdés

példa:


Ha egy nő azt mondja, hogy nem akar alacsony vagy tanulatlan férfival összejönni, az ok.


Viszont ha egy férfi kijelenti, hogy nem akar olyan nővel lenni, akinek már van más férfitól gyereke, akkor azt sok negatív jelzővel illetik.


2019. márc. 7. 11:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Ez hülyeség, mindkét fél szokott válogatni
2019. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Én megértem mindkettőt, pedig nem vagyok interszexuális.
2019. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%

Mert könnyebb szívvel lehet úgy bármit csinálni úgy, hogy tudom, van védőháló. A bármibe meg a gyerek is beletartozik.

32/f

2019. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Az én ismerősi körömben férfiakkal szemben ELVÁRÁS, hogy válogassák meg, kivel állnak össze. Akinek tökmindegy, csak lyuk legyen, azt eléggé lenézik, férfiak is, nők is.

Furcsa közegből jöhetsz.

2019. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

A példa ùgy volna helyes,hogy a nő elfogadja,ha a férfinak már van gyereke,a férfi ezzel szemben nem.


Egyébként mindenkinek szíve joga az alapján választani párt,ahogy csak szeretne.Én nem látom,hogy elbillenne a mérleg nyelve,és a férfiak nem válogathatják meg.

2019. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%

A kettős mérce miatt a férfiak több területen vannak hátrányosan megkülönböztetve, de kevesebbszer esik szó erről, mert az nem elég pc.

Én is rengetegszer tapasztaltam, hogy amikor egy férfi közölte, hogy nem kell neki túlsúlyos csaj vagy xy-al kapcsolatban közölte, hogy nem szép, akkor a társaságból sok nő egyből ugrott, hogy miért ilyen nagyok az elvárásai. Ha egy nő közölt ugyanilyet, ment a bólogatás.

Itt is ez szokott lenni. Ha egy nő panaszkodik, hogy nem talál megfelelő férfit és erre meg arra vágyik, akkor az okés. A férfiak közlik, hogy lejjebb adhatna az igényekből, de a nők egyből írják, hogy ne adjon lejjebb, ez jár neki. Ha egy férfi tök átlagos dolgokat ír, akkor is megkapja, hogy adja lejjebb... :D

2019. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

A nők azért vannak mindig felháborodva, ha férfiak feltételeket szabnak, mert teljesen ellentmond a beléjük született ösztönnel (meg a korábbi tapasztalatokkal) hogy kizárólag ők azok, akik válogathatnak a férfiak közül és a férfiak örüljenek, ha rájuk esett a választás.


Csomószor van az, ha egy nő lefogy, olyan férfiak kezdenek érdeklődni iránta, akik korábban nem. Ilyen esetben egy férfi tökre örülne, hogy elért valamit. A nők ezzel szemben felháborítónak tartják ezt, mert tudat alatt nem tudnak megbírkózni a gondolattal, hogy nekik kellett tenniük azért, hogy őt válasszák és nem fordítva volt a helyzet.

2019. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Szamomra elfogadott dolog a valogatas ferfiak reszerol is, sot. Ugy is mondhatnam, hogy szerintem pont az a ciki, ha egy ferfinak nincsenek elvarasai es minden mindegy.
2019. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 peca1000 ***** válasza:

Én elhajtottam azt a nőt finoman a pi....csába, aki megsértődött azon, ha valamelyik elvárásomnak nem felelt meg, mégha ezt kultúráltan a tudtára is adtam.


Én tudomásul veszem, ha valakinek valamilyen tulajdonságom kizáró ok.

2019. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

Kit érdekel mi a pc, és mit mondanak a nők?! A pc nem más mint és az egészséges immunitás elleni hadjárat. Ha valami sz*r, akkor az az is marad, hiába csomagolják díszpapírba. Hiába költenek dollármilliókat a marketingre, lehet csöpögni a médiában, lehet szankcionálni a szólásszabadságot. Attól még a valóság nem változik.


Így valójában az sem igazán mérvadó, hogy az én igényeimre ki mit mond.

2019. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!