Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok megjegyzeseket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok megjegyzeseket, beszolasokat kapni a kulsotokre? Ha igen, akkor hogyan reagaltok ezekre?

Figyelt kérdés
Eleg sokszor kapok mostanaban megjegyzest a kulsomre.Csak ugy a semmibol.Mintha valakinek koze lenne ahhoz hogy hogyan nezek ki,vagy mintha az hatarozna meg engem vagy mast... Regebb az volt a strategiam,hogy ugy beoltom az illetot,hogy meg evek mulva is emlekzeni fog arra,de ma mar oszinten cikinek erzem,hogy ennyi energiat erre pazaroljak,es lesullyedjek(foleg tarsasagban) ilyen szintre..
2019. márc. 10. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nincs rajtam semmi "extrém",úgyhogy nem szoktak beszólni.
2019. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Van valami különös, fura a külsődben, stílusodban? Ha valakinek figyelemfelkeltő öltözete van, akkor megtudom érteni, ha erre tesznek megjegyzéseket (akár pozitív, akár negatív)

Nekem átlagos öltözködésem van, csinos vagyok, de nem kihívó, ezért természetesen nincs amiért beszólásokat kapjak. Aztán hogy ez hogy szokott menni túlságosan kirívó külsejű embereknél, azt nem tudom. De ha valaki szándékosan felakarja vonni magára a figyelmet az extrém külsejével, az nincs miért csodálkozzon ezen szerintem.

2019. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem oltozkodom extremen.Nem is atlagosan,de nem is kirivoan.

Inkabb az alakomra erkeznek beszolasok.. vagy a hajamra,ha szolizni jarok akkor azert(ritkan jarok),a kormeimre(sajat),a szempillaimra(sajat)... minden aprosagra sokszor...en is megleodom.

2019. márc. 10. 12:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vond meg a vállad és ezt mond.( És?) . ennyi. Vagy mosolyogsz rajta megvonod a vállad és azt mondod nekem így tetszik azt kész. Ne hagyd magad kizökkenteni.
2019. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,talan az a legjobb mondszer :) csak utana elgondolkodom hogy mi baja lehetett a masiknak..?? De az nem az en problemam.
2019. márc. 10. 13:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én mostanában 3x megkaptam az utcán szembe jövő kamasz 16-18 körüli) fiuktol, hogy "fu de csunya vagy ""de ronda vagy" stb,. akkor helyben úgy tettem mint aki meg sem hallja, aztán pár napig a fulemben visszhangzott, rosszul esett.. Szóval igen, szó nélkül hagyom, gimiben is ezt tettem mikor bántottak.


19/L

2019. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt előljáróban tudni kell rólam, hogy hosszú barna, nagyon göndör hajam van, a szemeim sötétbarnák, és hát elég combos vagyok, nagy kerek seggel. Én minden voltam már, zsidó, arab, török, brazil (egyik sincs a felmenőim között :D és nem, nem vagyok c.), torzonborz, csubakka, stb... Régen eléggé magamra vettem, ma már röhögök ezeken. A kedvenem az volt, amikor sétáltam Pesten, és egy fazon mondja a haverjának (közben ujjal mutogatott rám :D), hogy látszik rajtam, hogy zsidó vagyok, és mivel piros blúz van rajtam, ezért kommunista zsidó vagyok :D.
2019. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez nagyon durva :))))...
2019. márc. 10. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!