Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itt siránkozó alacsony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt siránkozó alacsony, csúnya pasik miért nem próbálnak meg youtube vloggerek lenni?

Figyelt kérdés

Mert akkor még lehet jó csajuk nekik is.

https://www.youtube.com/user/like6188/videos


2019. márc. 10. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
😂😂😂 Ez jó kérdés
2019. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

látom te is nézed dancsót

ritka irritáló kis majom

2019. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2019. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ez meg kicsoda.
2019. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem olyan pénzesek, mint ő... :D Ugyan nem vagyok siránkozó alacsony, csúnya pasi, de az a lakás, amiben az első videó készült, 1 havi fizumból nem jönne ki.

Amúgy nem tudom, hogy miről beszélünk, de starity szerint 175 centis a srác. Én 176 vagyok. Ez az átlag...

2019. márc. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért hogy vitatkozzak de Dancsó 187 cm 😂 szerintem nem rá gondolt a kérdező
2019. márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az alacsony férfiak körében 170 alatt van .. De sokan nem értik lehet valaki 2 méteres is ha bűn ronda férfi..
2019. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6

1

Dancsó csinált erről a srácról egy videót most, gondolom az ihlette a kérdezőt. Senki sem beszélt Dancsó magasságáról


2

Dancsó biztos nem 187 cm, láttam az allee-ban és maximum 175 centi körül lehet.

2019. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha neked ez jó csaj, akkor nyugi, ilyet bárhol, bármikor össze lehet szedni.
2019. márc. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!