Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek be lehet valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek be lehet valakit lőni a külseje alapján egy szintre?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk én 10-ből 5 lánynak bejövök akkor csak átlagos kinézetű vagyok?

Aki 10-ből egynek az csúnya?

Lehet ilyen következtetést levonni vagy ezek nem jelentenek semmit?



2019. márc. 18. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem jelent semmit, mert a szépség mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok.

Mit jelent az, hogy átlagos?

Kiknek tetszettél?

Minden embernek mások az elvárásai a másikkal szemben.

2019. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

"Az első, ha bejössz valakinek. Itt sajnos nem úgy van, hogy a legjóképűbbek 10-ből 8-9 lánynak jönnek be, az átlagosak 10-ből 4-5-nek, a csúnyák meg 1-2-nek.

Nem, sajnos a valóság az, hogy a legjóképűbbek 8-9-nek, az átlagosak 0,1-0,005-nek, a csúnyák meg 0,001-nek. Azaz ha nem vagy jóképű, ez a módszer nem fog működni."

2019. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
10 loncsos takarítónőnek vagy 10 csinos egyetemistának jössz be? Nem mindegy.
2019. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyetemista lányokra gondolok itt most, mivel egyetemre járok én is. Persze köztük sem a piramis csúcsán lévőkre, csúnyán megfogalmazva. Ők nem különösebben foglalkoznak velem, úgyhogy hű de jóképű nem vagyok.
2019. márc. 18. 16:07
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

A 10 loncsos egyetemista és 10 csinos takarítónő fordulat is helytállt volna.

Persze, minél népszerűbb valaki annál előnyösebb társadalmi szempontból a külseje, a mozgása, a viselkedése, az öltözködése, az összhatás.

2019. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, persze hogy be lehet lőni. Léteznek is erre ábrák konkrétan


Férfiak kinézete:

[link]


Nők kinézete:

[link]


Oldalt a kis szövegeket is olvassátok el, mert csak úgy van értelme.

2019. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: érdekes, pár 4chanes vagy reddites autista összeállít egy-egy ilyen képet, és máris mindenki ezt idézi.
2019. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A csajoknak csak egy bizonyos szintig érdekes a kinézeted. Sokkal fontosabb, hogy tudj a nyelvükön.
2019. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha mem is ilyen pontokkal osztott skála formájában, de igen, vannak kategóriák, amik objektív és szubjektív szempotokon is alakulnak egyszerre. Objektív, mert egyes férfiakat, nőket az emberek egyöntetűen jóképűnek/szépnek/férfiasnak/nőiesnek, stb tart, akár akkor ha egyébként más az ízlése, míg másokat szintén egyöntetűen átlagosnak vagy átlag alattinak tart a nagy többség.

Szubjektív, mert ez valamilyen mértékben elmozdulhat mind2 irányba az ízléstől, önképtől, stb függően.


De egy kifejezetten nagyon előnytelen külsejű ember nem lesz más számára szexszimbólum se fordítva.

2019. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6. A hozzárendelt szövegek elég pontosak, jól leíróak.


És egyéni preferencia szerint simán lehet, hogy valakit 1-1 szinttel lejjebb vagy feljebb tennél, de már olyan sincs, akit kettővel odébb, mert az emberek ízlése valamennyire eltérő (az az 1-1 szint), de nem annyira.


Ja és nekem is van olyan csaj, hogy mondjuk elismerem, hogy szép, de nekem nem tetszik, mert nem az esetem. Szóval attól hogy elismered, hogy valaki jól néz ki, vagy átlagos, vagy csúnya, az nem egyenlő azzal, hogy tetszik/nem tetszik. A 9-es válaszoló tök jól leírta ezeket.

2019. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!