Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lett nemi betegségem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lett nemi betegségem ha csak 1 férfival volt nemi életem és neki is csak velem?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nemi betegség?
2019. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Chlamydia
2019. márc. 19. 15:06
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Nemi betegséget nem csak szexuális együttlétből lehet elkapni.
2019. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Valaki hazudik
2019. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A Chlamydia nem kizárólag szexuális aktus során terjed, bár ez a legnagyobb kockázatot jelentő forrás – ide értve az orális szexet és a közösen használt szexuális segédeszközöket is. Azonban egy fertőzött anya szülőútjain áthaladva az újszülött is megfertőződhet. Nem kell tartani azonban attól, hogy egy ölelés, csókolózás, evőeszköz- vagy vécéhasználat, esetleg uszodai úszás során kerülnénk kapcsolatba a baktériummal. Fertőző lehet ezzel szemben még a madarak által terjesztett Chlamydia psittaci, amely a tojáson lévő egyéb baktériumokkal is bevihető a szervezetbe.


Részletek: [link]

2019. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
"Azonban nem csak szexuális úton terjed, hiszen szűz kislányoknál is kb. százból kettőnél kimutatható. Cseppfertőzéssel, majd a szervezetbe bekerülve véráram útján bárkinél okozhat húgyúti és nemi szervi fertőzöttséget. Uszodákban, közös helyiségekben is megkapható valamilyen más fertőzéssel egyidejűleg. A tojáson lévő egyéb baktériumokkal is bevihető a szervezetbe. "
2019. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok a válaszokért! Köszönöm szépen hogy időt fordítottatok rá!
2019. márc. 19. 15:14
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Te is megtehetted volna, első találta google ...
2019. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Butaság az hogy wc ről, nem lehet elkapni! Én már kaptam úgy is betegséget, hogy részegen ráültem egy szórakozóhelyen és Ureaplazmát kaptam, nem volt szexuális életem.
2019. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Mi már évek óta együtt éltünk a régi barátommal, nekem senkim se volt rajta kívül, nyilván neki sem, aztán a dokinál mégis klamédia gyógyszert kaptunk. Ki tudja, hogy meddig bujkál egy ilyen dolog az emberben. Különben pasik észre se veszik, hogy betegek, csak a nőknek lesz állandóan valami gyulladásuk.

Szedjétek be a gyógyszert és felejtsétek el!

2019. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!