Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kezdeményeznek nálam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kezdeményeznek nálam a lányok akkor nem vagyok ronda?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem csajozok, mivel nincs önbizalmam, nem érzem magamat elégnek.

Viszont megtörténik, hogy a lányok írnak nekem, néha tök ismeretlenül.

Ez jelentheti, hogy mégsem vagyok annyira csúnya?



2019. márc. 21. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy ronda vagy, csak baromi jófej, és érdekes a személyiséged. Bár ha ismeretlenül írnak, akkor valószínűleg jól nézel ki.
2019. márc. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy valahol a top 10-20% környékén lehetek külsőben (de azért még nem top 1% Brad Pitt) és évente 2-3-szor kezdeményeznek nálam lányok, néha helyesek is.


És az a durva, hogy én se látom magam extrém szépnek, jóképűnek, elégdetlen vagyok a kinézetemmel. Erről nem szokás beszélni, de a legeslegtöbb férfi önbizalomhiányos a külsejével kapcsolatban. Nagyon sok átlagosan kinéző, de egész sok jól kinéző is.

2019. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez szubjektív dolog.

Egyébként a "rondák" is találnak párt, nem feltétlen ezen múlik.

2019. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En baratkozni is szoktam
2019. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem annyira utálnak a nők hogy még barátkozni se akarnak velem. A külsőm átlagos.
2019. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!