Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket is megszólítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket is megszólítottak idősebb férfiak mikor 12-14 évesek voltatok?

Figyelt kérdés

Az idősebb alatt 25 körülieket értek.


Emlékszem egyszer 12 éves voltam, és fényes nappal a nyílt utcán megállított egy férfi, hogy nem akarok-e meginni vele valamit. Mondtam neki, nem, és szerintem ő sem velem, mert még csak 12 éves vagyok. Erre meg azt válaszolta "nem baj". ´

Akkor még nem is fogtam fel úgy, de amikor elmondtam a mamámnak (hozzá mentem eredetileg), nem akart hazaengedni egyedül.


Tudom, hogy vannak 12 évesek manapság, akik sminkkel, öltözködéssel, festett hajjal kinéznek 16-nak, de én olyan "igazi" 12 éves voltam, szóval rövidnadrágos-pólós-szandálos, szinte lapos még, nem is túl magas, tehát el nem hiszem, hogy idősebbnek nézett volna.


2019. márc. 23. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos igen. Nem csak 25, de 45 évesek is.

Egy időben ezek miatt nagyon megundorodtam a férfiaktól.

2019. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én most 28 vagyok. Kb 12-13 éves korom óta megnéznek és megdicsérnek a pasik. Régebben utánam is fütyültek, volt, hogy autóból is. Én ennek tiniként nagyon örültem, növelte az önbizalmam és boldog voltam, hogy bejövök a srácoknak. De ettől több soha nem történt.

Az akkori divatnak megfelelően öltözködtem, nyáron pl. haspóló, fehér tapadós hosszú nadrág (mint tudjuk a fehér átlátszik, meg volt egy sárga háromnegyedes nadrágom ami úgyszintén átlátszó volt) és pár centis fehér szandi volt a lábamon, vagy papucs. 159 centihez voltam 53-54 kg. Azóta lefogytam 49 kg-ra.

És én tiniként nem sminkeltem, igaz, most se nagyon.


Azt azért hozzá kell tennem, hogy 16 évvel ezelőtt azért simán el mertem menni enyhe sötétedéskor mamámékhoz a város másik végébe, ma már ezt nem merném megtenni.

2019. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Engem nem, mert kövér voltam. Ezek szerint ez volt a szerencsém.
2019. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kövérség nem szerencsétlenség...
2019. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

13 eves koromtol ez volt. En 163 voltam es 47kg, baromi vekony, mellem szinte alig latszott, viszont formas, kerek fenekem volt. Folyamatosan kikezdtek velem a 20-30as pasik sot a 40ek kozul is akadtak boven. En borzasztoan megvetettem es lenezztem oket. A hiusagomnak jol esett, de legszivesebben lehanytam volna oket.

Vegul az elso hosszabb kapcsolatom 15 evesen egy majdnem 30as pasi volt aki jocskan feltornazta a ferfiak fele az elvarasaimat, amit nem egyszeru megugrani. De a ferjemnek sikerult igy mar 17eve egyutt vagyunk, mellesleg o is 10 evvel idosebb nalam.

2019. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!