Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel magyarázható ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel magyarázható ez?

Figyelt kérdés

A történet számomra nagyon érdekes és kíváncsi volnék a véleményetekre. Van egy lány akit régóta, pár éve ismerek. Eleinte csak kb naponta láttam és már az első perctől nagy érdeklődést éreztem íránta. Szép lány nem tagadás, tehát belefér az én "tetszik" csoportomba de úgy érzem nem ez a fő ok. Eltelt így kb egy év, mire valahogy a sors közös baráti társaságba sodort minket. Ennek kifejezetten örültem, s ez az érdeklődés egyre fokozódott. Természetesen elég sok időt töltünk együtt, és közösena társasággal szabadidőben is tervezünk programokat. Mind a nappali életünkben, mind civilben jól kijövünk egymással. Valamiért azt érzem annak ellenére, hogy komoly kapcsolatban él, ha nem is olyan intenziven mint az én részemről, de nála is mintha hasonló lenne a helyzet? Létezik ilyen, hogy 2 ember igazából anélkül, hogy egymáshoz szolna ennyire erősen vonzódjon, érdeklődjön a másik személyisége íránt? Anélkül hogy valaha is beszéltem volna vele azt éreztem ,hogy közelembe kell tudnom és jobban megismernem? Ennek mi lehet az oka? vagy mivel magyarázható ez?


Előre is köszönöm a válaszokat! F21



2019. márc. 25. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Belezúgtál ennyi
2019. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. Nem csak a szerelem az, ami kiválthat érdeklődést a másik iránt.

Ha van egy férfi, aki nagyon jó előadó, értelmes, és pozitív gondolatai vannak, akár fiú vagy akár lány bevonz. A lány személyisége talán hasonlít a tiédre, megfoghatott a kisugárzása, és ezt a másik világot meg akarod ismerni. Nem szerelembe akarsz esni vele, lehet nem szexuálisan vonzódsz hozzá, de mégis egy másik világ, ami érdekes, és tanulhatsz tőle.

Én kapcsolatban vagyok, és mégis sok lányt megnézek, mert számomra valami különlegesség van bennük. De nem akarok tőlük semmit, csak megérteni azt hogyan gondolkodnak, érezni az érzelmeiket, világérzetüket.

Képzeld el hogy egy gazdag, vezérigazgatóval beszélsz. Annak lehet olyan karizmatikus stílusa, hogy teljesen megfog és követni akarod. Ez is hasonló.


Nem csak szerelmi érdeklődés létezik, hanem végtelen fajta. Lehet valaki egy mazoista, és egy szadista ember körül akar lenni, aki bántja és lenézi.

2019. márc. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. márc. 26. 17:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 60 éves vagyok, kérdező, meglehetősen viharos múlttal, és sok-sok kapcsolattal a hátam mögött. Ezek főleg fiatal koromra datálódnak. Sokszor voltam kisebb-nagyobb mértékben szerelmes, mégis kb 30 voltam, amikor először találkoztam olyan eszméletlen vonzódással, hogy ha az illető hölgy nem anyám korabeli lett volna, biz' isten megszöktetem. Teljesen megmagyarázhatatlan szitu volt. Sohasem szerettem a milfeket, nem is volt az esetem, stb. Később is előfordult, és sohasem tudtam okát adni. A feleségemet is így ismertem meg, és azóta imádjuk egymást.

60F

2019. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!