Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre több idióta és bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több idióta és bunkó nőbe futok bele a Tinderen Budapesten, mit tegyek hogy ne magamat hibáztassam, de emberundorom se alakuljon ki a söpredék miatt?

Figyelt kérdés

Ma két randim is volt.

Az egyiket meghívtam kávéra, full gentleman voltam szépen felöltözve, sétáltunk beszélgettünk, az egész randi alatt ragyogott, csacsogott, aranyos volt. Még írta is itt a tinderen, hogy hát sok itt a bunkó, de általában ő, ha valakivel nem akarja folytatni akkor leírja neki, hogy bocsi, de ez nem fog menni. :)


Gondoltam oké, ez egy korrekt lány.

Nos találkozó óta még a szaros tinder felületén sem ír vissza pedig rendes voltam vele és rendes ember vagyok.


Másik, még belefért ma ez után.

Kutyasétáltatás este a dunaparton, mondom de jó, romantikus. Erre a lánynak bár van kontaktlencséje, mert a képein láttam, szemüvegben jön el, olyan hangulatban mintha reggel az utcán kérdezném meg valakitől merre van az otp bank.


Végig csak magáról beszélt, aztán sikerült belenyúlnia a kutyaszarba amikor azt ki akarta dobni zacskóval (vagy csak ezt találta ki, hogy undort keltsen bennem, nem tudom) és mondta, hogy belenyúlt és biztos olyan lett. Mondom csodálatos, életem legszebb randija. Ment egy kört a kutyával én mint a másik kutya mentem mellette, kérdeztem beülünk-e valahova mert van itt egy hely ahova kutyát is bevihet, azt mondja "bocs de nem" és a következő sarkon le is rázott.


Elmondom: ugyanaz a szakmánk volt, mindketten egyetemet végeztünk, szépen felöltöztem, parfüm, új fehér cipő. Kedves voltam vele és érdeklődő.


Szerintem ha egy férfi és egy nő elmennek randizni, a nőnek illedelmességből legalább egy teát vagy kávét meg kéne innia a férfivel.


Jó tapasztalataim is vannak, de sajnos (főleg itt budapesten) a legtöbb ilyen. Ez a szaros kéz, meg elköszön az utcasarkon 1 méterre tőlem, hogy "hát akkor szia" és sarkon fordul. Ez brutál volt. Horror.


2019. márc. 25. 22:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Te legalább eljutottál a randiig.
2019. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%
Kínos és kínos...
2019. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

Nemhogy örülnél, hogy nem simított végig az arcodon. :)

32/f

2019. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
29%
Mégis mit vártál? Társkeresőn csak a lúzerek ismerkednek!
2019. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
Nem könnyű játszma a párválasztás. 35/n
2019. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

Ez horror? Szeretnék te lenni.


Nem, senki nem tartozik neked semmivel, illemből meg pláne. Vagy neked nem számít, hogy a nő mit akar? Komolyan az is győzelem, ha unott pofával nézi az órát, hogy mikor léphet végre le?


És mi baj a szemüveggel, te kedvesrendes pasi?

2019. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%

najó először is eléggé antipatikus vagy, ahogy itt megnyilvánulsz

mit követelőzöl, h írjon vissza, amikor te akarod? van élete is... vagy nem tudja, hogy mit mondjon neked, mérlegel a mai nap után

a szemüvegen, nem értem, hogy mit szenvedsz...

nyilván nem volt szép, ahogyan lerázott, meg a viselkedése sem, de nem állandóan a másikat kell hibáztatni, hát milyen stílusban írogatsz itt te is, arról a csajról, aki meg elvileg aranyos volt veled...

és nem, nem kötelező kávézni meg mit tudom én mit csinálni egy idegennel!!! teljesen jó a séta, az olyan semleges, könnyed, kevésbé feszélyez, ha neked se tetszik a másik, akkor inkább örüljél, hogy nem kötelező addig bájolognod, amíg végeztek az itallal

2019. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Te vagy itt a bunkó.
2019. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy hogy láttad, hogy van kontaktlencséje? Épp rakta be a képen? Ott volt a háttérben egy dobozzal? Vagy annyira közeli volt a kép, hogy láttad a szélét a szemében?
2019. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%

Én nem látom annyira horrorisztikusnak közelről sem.


" a nőnek illedelmességből legalább"

Nem, nem kell.


A szemüveget pedig végképpen nem értem.

2019. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!