Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos manapság a nőknek hogy jóképű legyen a pasi?

Figyelt kérdés
2019. márc. 26. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Valamennyit számít, de ez csak egy része ami szükséges a női vonzalomhoz. Valamivel még fontosabbak a férfias tulajdonságok (magabiztosság, humor, vagányság, jó szociális érzék illetve extrovertáltság stb.), illetve az élekor előrehaladtával egyre inkább az egzisztencia is képbe kerül, és lesz egyre nagyobb jelentőségű.
2019. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Amennyire a nő szép legyen a férfiak számára.
2019. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira, hogy vonzódjon hozzá a nő. És emiatt relatív.
2019. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy nő vagyok a sok közül, de egy percig sem titkolom soha, hogy nálam a férfi arcának az én saját külön esztétikai normáim szerinti szépsége alap elvárás.
2019. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az tetszik ha valaki (számomra!) helyes. Viszont a mostani páromra, amikor még nem ismertem, egyáltalán nem mondtam volna, hogy szépfiú. Viszont ahogy elkezdtük megismerni egymást, majd ezt követően összejöttünk, elkezdtem helyesnek találni.

Tehát Páromnak nem kell adonisznak lennie, mert ha “belül” szép, akkor az kívül is azzá teszi. :)

Nálam személy szerint ez a helyzet.

2019. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos. Lehet, hogy egy ideig elvagyok olyannal aki (számomra) kevésbé jóképű de ahogy a kapcsolatban merülnek fel problémák, akár apróságok valahogy az illetővel kapcsolatban is józanodom és egyre kevésbé látom jóképűnek ami zavar egy kapcsolatban és adott esetben taszításba is átmehet ami főleg nem szerencsés. Ha a párom vonzó kinézetű akkor nyilván erre nem kerül sor. Az viszont, hogy ki kit tart esztétikailag “jóképűnek” az teljesen relatív.
2019. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A külső a legfontosabb, hiszen arra izgulunk fel szexuálisan.

Nálam csak ez számít, nem érdekel mennyi pénze van.

2019. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem legyen jóképű, az hogy másnak tetszik e, nem érdekel. Én sem tartom feltétlenül jóképűnek más párját.
2019. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyjából az egyik legfontosabb a külső. Ehhez hozzátartozik a jóképűség, az öltözködés, a testlakat és hasonlók.

Persze, nagyon szépen hangzik, hogy fontos az önbizalom és hasonló közhelyek, de ettől függetlenül az első pillanatban NEM ezt fogja meglátni a másik fél, hanem a külsőt. És mit hallani a legtöbb nőtől? Ha nem volt meg egyből a szikra vagy a kémia, akkor később sem lett semmi.

2019. márc. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!